przedsiębiorstwo usługowo handlowe "LASDAR" Dariusz Sawa torzym ul. młyńska 9

Torzym

Opinie o przedsiębiorstwo usługowo handlowe "LASDAR" Dariusz Sawa torzym ul. młyńska 9

hano

nie jest łątwo, ale jest warto, ponieważ za zrealizowane targety naprawdę można mieć sporą premię :)

[usunięte przez moderatora] Firma krzak okradająca ludzi

Lii

jes to nojwiekszy klamca z pracodawcow mieszkajacy w torzymiu. ma pseudo-firme w polsce a pracuje w niemczech. kradnie drzewo i sprzedaje w polsce.pracujesz 4 tygodnie a placi za 2.jest oszusustem i patalogicznym klamca.lepiej zarobicie na zbieraniu puszek

Ramzes

Jest to chyba jedna z najgorzszych firm w których pracowałem nie dość że pracuje się w kołchozie, pomocnicy mają takie same pieniądze jak wykfalifikowani ludzie pracuje sie na terenie niemiec stawki mają niższe niż w polsce, a skoro mowa o stawkach to pieniądze nie zostały wypłacone, moja ocena -10/5

Zostaw opinię o przedsiębiorstwo usługowo handlowe "LASDAR" Dariusz Sawa torzym ul. młyńska 9 - Torzym

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przedsiębiorstwo usługowo handlowe "LASDAR" Dariusz Sawa torzym ul. młyńska 9