GD&K

Kraków

Opinie o GD&K

jelonek
użytkownik zarejestrowany

ojj cisza na forum, a ofert cała masa :) widzę, że szukają junior project i facility managerów. Nie mówiąc o normalnym project managerze, gdzie zarobki na pewno są wyższe niż dla juniora. Ale także wymagania większe, warto zwrócić na to uwagę :) pozdro

Myszołów

zgadzam się z przedmówcą, można potraktować tylko jako pracę tymczasową. po pewnym czasie zaczyna się odczuwać spory ferment. wszyscy normalni prędzej czy później odchodzą, zostają tylko sługusy

Ola

Płacą regularnie choć umowa o pracę symboliczna, biuro wygodne choć budynek się sypie, atmosfera pracy.... należy uważać co się mówi i do kogo oraz nastawić, że kłamstwo to metoda pracy. Poza tym chaos organizacyjny, kompletny brak planowania i podziału pracy, brak profesjonalizmu kamuflowany przerośniętym ego. Silna hierarchizacja pracowników, przy czym ten który jest niżej na pewno to poczuje... Cecha najbardziej charakterystyczna - fałsz. Polecam tym którzy lubią wolną amerykankę zarówno w pracy jak i w relacjach.

Zostaw opinię o GD&K - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GD&K