Kent Staff

Folkston

Opinie o Kent Staff

Aram
użytkownik zarejestrowany

Kent Staff ma się coraz lepiej, praca na wysokim poziomie, dają telefon komórkowy i umowę o pracę teraz. Ja na waszym miejscu wysłałbym CV już teraz, póki trwa nabór.

xxx

ja kiedys pracowalam dla Kent Staff, WIELKIE OSZUSTWO!! kradna pieniadze za godziny pracy, za holiday, tna na czym tylko sie da a potem rzna glupka, ze nic nie wiedza, ze nic nie bylo im zgloszone itp. to, ze pan [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] biora pieniadze, za zalatwienie pracy to oczywiste, Pan [usunięte przez moderatora] bukowal tylko rodzine i dla nich zawsze bylo duzo pracy. A [usunięte przez moderatora] samych litwinow. W ksiegowosci wystawiali falszywe czeki na osoby ktroe juz dawno nie pracowaly a potem wlasciciel wkladal je do wlasnej kieszeni. Ludzie po 2 lata czekaja na P45 czy P60 i wkoncu i tak sie nie doczekaja. Posluchy nawet szly ze placa dodgy tax za ludzi, czyli ci odciagaja a do HM Revenue nie placa!!! NAPRAWDE NIE POLECAM TEJ AGENCJI, jesli chcesz czysto zarobic (nie charytatywnie) i miec wszystkie papiery wporzadku to szczerze nie polecam. A teraz Agencja Kent Staff nazywa sie Vital Recruitment wiec tej tez nie ufajcie...

pracownik kent staffu - 2010-07-12 17:36:25 [usunięte przez moderatora] niepalca kradna i niegwarantuja zadnej pracy nawet jak wysla cie do pracy to i tak wracasz do domu na wlasna reke bo niema pracy dla ciebie syf to malo powiedziane smrod i malaria to malo powiedziane ze syf, jak chcesz prace to kazda osoba musi sie podlizac lub dac jakąś rzecz, czyli [usunięte przez moderatora], dotyczy to pracy w Mack gdzie kent staff wysyla pracownikow z tego co wiem to bierze Pan [usunięte przez moderatora] i Pani [usunięte prze moderatora]?? D. a jak ktos chce sie dodzwonic to trzeba liczyc na cud, szybciej sie dodzwonie na audiotele do tvn-u..

pracownik kent staffu

haa

syf syf i jeszcze raz syf

Zostaw opinię o Kent Staff - Folkston

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kent Staff