Ogma

Opinie o Ogma

gaga

cały czas rekrutują, zapraszaj na rozmowę kwalif., miesiąc popracujesz i żegnasz się. Tylko miesiąc czy dwa opłacają składki a potem chcą żeby pracownik własną dzałalność otworzył. Szkoda czasu.

Iksińska

I znów się ogłosili. Nie odpowiadajcie na to ogłoszenie i nie aplikujcie! Szkoda czasu, nerwów i energii, bo i tak każdy nowo przyjęty kończy tam tak samo, czyli wyrzuceniem po okresie próbnym bez podania jakichkolwiek powodów.

hmm

Może dlatego, że po okresie próbnym wyrzucają bez słowa wyjaśnienia?

mm

uwaga na ogłoszenia firmy Ogma na st. reportera. Jak wyślesz im cv każą ci napisać tekst, po czym się nie odzywają, a ogłaszają się od ponad pół roku non stop.

Zostaw opinię o Ogma - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogma