ae men

Wrocław

Opinie o ae men

życzlwa

tanie szmaty sprowadzane z chin , które mają przeszywane metki , ludzie kupują myśląc że to produkt z polski tymczasem to chińskie gówno które po jednym praniu się rozpada , w życiu nie kupiłabym po raz drugi tego badziewia , już wolę iść do lumpeksu i kupić używaną rzecz która posłuży przez co najmniej kilka miesięcy a nie szmaty które zaraz po założeniu się rozpadają , doprawdy nie wiem co ci ludzie widzą w tym sklepie pozdrawiam wszystkich kupujących ten chłam , ludzie czy wy oczu nie macie ?????

Zostaw opinię o ae men - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ae men