2e Elektryka i Elektronika Maciej Nowicki

Solec Kujawski

Opinie o 2e Elektryka i Elektronika Maciej Nowicki

Krzysiek

porażka, wymigują się od zapłacenia faktury za maj i czerwiec 2013. Teraz pod nazwą PAX, dalej będą naciągać serwisantów z całej Polski czy swoich pracowników???

tomasz

A może to jednorazowe opóźnienie @jaro skoro za pierwszym razem zapłacili to jeszcze nie ma paniki, skontaktuj się z nimi osobiście i nie powinno być problemu

JA

MASAKRA ZDALA OD TEJ FIRMY

JARO

Mnie też skusił PAX współpracą jako podwykonawca. Jedno zlecenie zapłacone a potem cisza i obiecanki.

daria

a widziałeś kilkadziesiąt negatywnych wpisów na temat tej firmy?

krzyś

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14-10-2015 o godz. 13:00 pod adresem: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy Wydział XII Cywilny, ul. Nowy Rynek 10, 85-950 Bydgoszcz, pokój 208, odbędzie się druga licytacja użytkowania wieczystego nieruchomości należącej do dłużnika: Maciej Nowicki, położonej przy ul.Toruńska 39, 86-050 Solec Kujawski, dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze BY1B/00052267/5. SA JACYŚ CHĘTNI ???

elektryk25

piszecie ze oni są podwykonawcami. na rzecz kogo realizują teraz jakieś prace? mają jakąś firmę na rzecz której cały czas pracują i mają stałe zlecenia?

milenka

no właśnie, u mnie na pierwszym miejscu to i tak będą zawsze zarobki, bo jednak to jest najwazniejsze pry utrzymaniu rodziny, zapłaceniu za wszystko tak jak mówi kolega wyzej, a na drugim atmosfera dopiero czy czas dojazdu.. poza tym wydaje mi się, że w tej firmie chyba i z jednym i z drugim nie ma za dużych problemów?

realista

Czytasz powyższe opinie ??? Chyba nie

podwykonawca

Ja z tą firmą współpracuję od dłuższego czasu i nie mogę się o nich krytycznie wypowiedzieć. W mojej opinii są poukładani lecz wymagający.

martino

to jakis zart jest a nie firma nie wywiazali sie z umowy brak kontaktu a ten pajac nowicki to jakas popierdulka z zezem no brak slow

żarty

Ty pracownik chyba nie wiesz co piszesz. Może pracownikom jakoś płacą, ktoś musi tyrać na wielkie Państwo.

pracowałem za czasów 2e(usunięte przez administratora) były czasy złe i dobre, trochę dużo godzin, gdzie dziś jest mało godzin dużo kasy? na początku było lipnie mało kasy dużo godzin, ostatnie miesiące spoko, ale delegacja przy zonie i dziecku ? zawsze możesz robić na jakiegoś Adolfa lub asfalta, jeżeli jesteś ogarnięty i umiesz ogarnąć tematy polecam, przeżyj 3 miesiące poznaj ludzi i napisz tu, Pozdrawiam pracowników 2e

piotr

Sprzedaliśmy tej pseudo firmie rozdzielnica za kilka tysięcy i...sprawa już w sądzie. Panowie potencjalni podwykonawcy ONI są zadłużeni, siedziba ich jest na sprzedaż przez bank... szukają frajerów na których mogli by się odbić od dna. Życzę udanej współpracy u nas są skreśleni!!!

zibi

Potwierdzam wcześniejszą opinię - niewypłacalni ściemniacze (naciągacze). Przestrzegam

rftegyuj

Teraz rekrutują na prace w adm w Bydgoszczy. Bajki umieją opowiadać.tel. ( usunięte przez administratora ).Opowiadają o zleceniach w całym kraju że się nie wyrabiają. Toruńska 39 Solec Kujawski budynek koło myjni samochodowej bez szyldu. Przestrzegam

xxx

poczytaj powyższe wpisy i wyciągnij wnioski.

Leon

Ma ktoś aktualne dane gdzie ta firma pracuje,na której budowie? Dla jakich firm? Mi już od kilku miesięcy zalega z kasą, mam wyrok prawomocny ale co z tego jak to firma widmo

reton

Nie polecam zostałem oszukany na wysoką kwotę zalegam przez nich u swoich pracowników , wyzyskiwacze robiący swoją płynność finansową na podwykonawcach

xxx

firma nastawiona na wyłudzenia, mają prezesa - słupa, zwykłego miejscowego żula bez majątku!!!

2e MACIEJ NOWICKI

Po co sie ogłszacie jak nic nie dacie Głupca szukacie .Cały rok tylko ogłoszenia slecie slepocie.D,,,

Alert

Piotr
@Alert 15.01.2014 12:00
(usunięte przez administratora) Zalegają z zapłatą od kwietnia 2013. Nie radzę nikomu podejmowania żadnej współpracy....

czy cos się zmieniło? mam podobny problem

serwis

PRZESTRZEGAM, przed pracą, zawieraniem umów i w ogóle kontaktami z(usunięte przez administratora), a wcześniej 2e. Oficjalnie wykonują serwisy dla EMPIKA, a w rzeczywistości nie mają żadnych grup serwisowych w Polsce - nabierają małe firmy instalatorskie kusząc SERWISAMI EMPIKÓW, po czym przestają płacić po kilku zleceniach...

jarek 2

w tej firmie nie liczą się pracownicy ,którzy ciężko pracują za marne grosze,lecz zyski dla właścicieli.Oni nie powinni nazywać się PAX tylko PIC na wodę,bo dobrze picują na rozmowach wstępnych,obiecują cuda a potem z tego się nie wywiązują.

Michu

Firma 2e Maciej Nowicki zmieniła nazwę (usunięte przez administratora)

neo

Firma nie warta uwagi. Nie inwestują w pracownika, a wymagają nie wiadomo ile. Wszystko kończy się na wielkich obietnicach a rzeczywistość jest całkiem inna. Zdecydowanie nie polecam.

gregor

ta firma to jakieś nieporozumienie!ze oni jeszcze istnieją to cud!!! [usunięte przez moderatora] i nic więcej

zonaaa

firma która wymaga wiele od pracowników wysyła ich w delegacje a potem płaci jakieś śmieszne pieniądze nie polecam jako miejsca pracy !

zuzaa

to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...nie polecam :(

petr

bardzo mało płacą, bardzo dużo pracy również w niedziele i w nocy, ale można zdobyć duże doświadczenie. praca dla samotnych, bez kredytów i potrzeb

bartek
@petr 22.06.2011 22:35

Mi ściemniają już drugi miesiąc. Odradzam. Jeden serwisant w firmie, a szefa nigdy nie zastałem. Telefony stacjonarne milczą

Zostaw opinię o 2e Elektryka i Elektronika Maciej Nowicki - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2e Elektryka i Elektronika Maciej Nowicki