europlo meble

Chodzież

Opinie o europlo meble

to wszystko szczera prawda co ludzie pisza!w glowie sie nie miesci co tam sie dzieje-(usunięte przez moderatora) ludzi.Ludzie bez wyksztalcenia na stanowiskach kierowniczych!!!PARANOJA!Najlepsza jest bitwa kobiet o komplety-ktos kto tego nie widzial to az ciezko zrozumiec!MMAASSAKRA.Czy pan prezes wie co sie dzieje w tak porzadnej wychwalanej kiedys firmie?Jesli to sie nie zmieni i normalne wyksztalcone osoby nie zaczna dobrze kierowac firma{kierownicy majstrowie} to ludzie odejda!!!!Wszedzie trzeba pracowac ale trzeba miec szacunek do tych roboli bo dzieki nim OHP itp maja spore pensje.Raz by mogli wziac tego robola pensje i zyc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o europlo meble - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie europlo meble