BEKSON

Chorzów

Opinie o BEKSON

eddy

Wydawnictwo Multimedialne Bekson Adam Jancewicz, Chorzów, ul. Kościuszki,ma sie dobrze @jurij, nie wiem skąd te informacje ?

drino

No tak, ludziom czasem bardziej zależy na pracy niż na ciąganiu się po sądach. Bo rozumiem, że ten pozew mieli składać obecni pracownicy czy też byli ? Troszczkę siępogubiłem. No i powiedzcie mi czy z tą firmą nadal są problemy? Bo minął rok od tego wydarzenia i żadnych komentarzy. Może jednak zadziałało to w pozytywny sposób ? :)

edek

taak, dokładnie.. niby ludzie jak chcą to się jednoczą w jakis spólnej sprawie, ale właśnie widziciejak to wygląda, jak coś konkretnie trzeba zrobić i nie ma odważnej osoby to na chęciach się kończy, @byku 100% racji. a czy wcześniej to rozmawialiście może z pracodawcą o tym wszystkim? bo jak nie to lipa

byku

szczerze, to wątpię , żeby udało im się zebrać. Zazwyczaj tak jest, że ktoś próbuje się zabrać do pozwu, ale na chęciach się kończy

iwan69

witam zostałam (usunięte przez administratora) w miesiącu lipcu b.r. przez firmę Akoda, sprawę zgłosiłam na policje w Olsztynie, będzie składany pozew zbiorowy w tej chwili mam zgodę od 7 osób ja jestem 8 , jesli ktoś jest zainteresowany dopisaniem sie do tego pozwu proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Oszukany

Firma zmieniła prawdopodobnie nazwę na AKODA , ul.Długa 1 41-506 Chorzów, nie odbierają telefonów wcisneli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ja nie odpuszczę, co do grosza oddadzą wraz z odsetkami. (usunięte przez administratora)

edyta

Witam! Namawiam wszystkich, żeby zgłaszali sprawę na policję i do urzędu skarbowego - ja również nie otrzymałam FV. A oprócz tego napiszmy zbiorowy pozew! W grupie lepiej! Czekam już ponad dwa miesiące na zwrot gotówki i cisza! (usunięte przez administratora)

oktanek

mam właśnie taka sama sytuację dostałam płyty i cisza telefon zwrotny nie działa to jakieś (usunięte przez administratora)

Harry

Witam wszystkich.Po moim odesłaniu dokumentów rozwiązujących umowę oraz płyt CD po dosyć długim czasie dostałem odpowiedź. "Witam, w załączniku potwierdzenie przelewu na Pana konto. Bardzo mi przykro, że musiał Pan tak długo czekać na zwrot. Wynikło to nie z braku dobrej woli z naszej strony lecz z powodu przeprowadzki firmy na nowy adres i problemów technicznych z dostępem do bazy klientów. Pozdrawiam Adam Jancewicz - BEKSON" Dzisiaj sprawdzam konto i widzę zwrot 189zł.

Harry

A więc dodzwoniłem się ,pani poinformowała abym zwrócił płyty a oni zrobią zwrot kasy.Tak też zrobiłem nawet napisałem stosowne wypowiedzenie umowy ,wysłałem list za potwierdzeniem odbioru.Od tego czasu minęły 3 tygodnie i zero odzewu wysłałem sms-y meile dałem czas do dzisiaj .Kasy na koncie brak więc zgłaszam sprawę do prokuratury oraz do U.S z powodu braku F.V.Dodam że rozmowy mam nagrywane oraz pełną korespondencję.Zapraszam wszystkich poszkodowanych na stronę h(usunięte przez administratora)

kesyrob

BEKSON TO FIRMA (usunięte przez administratora) CZEKAJĄCA NA NAIWNIAKÓW - OBIECUJĄ POMOC W UZYSKANIU DOTACJI I WYSYŁAJĄ CZYSTE PŁYTY ZA OPŁATĄ OK. 200 ZŁ - TELEFONY ZWROTNE NIE DZIAŁAJĄ - OGÓLNA PORAŻKA

..B E K S O N

SZANOWNY KLIENCIE JESLI MASZ JAKIES PYTANIE PROŚBE CZY ZAŻALENIE DO PRACOENIKÓW FIRMY "B E K S O N" PROSIMY O POZOSTAWIENIE WIADOMOSCI POD ADRESEM kontakt@bekson.pl POZDRAWIAM K.B.

mad

Właśnie wpisuję BEKSON do KRD / BIG , też mnie (usunięte przez administratora):-(((

grafitt.biuro@interia.pl

(usunięte przez administratora)płyty odesłałam w ciągu 10 dni i minęły 2 miesiące i pieniędzy nie dostałam.

Greg

Również zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę Bekson . Firma obiecała mi pomoc w załatwieniu tzw dotacji antykryzysowych. Otrzymałem 2 bezwartościowe płyty CD. Firma nie odbiera telefonów i maili.TAKIE DOTACJE NIE ISTNIEJĄ !!! Nie dostałem też faktury co jest (usunięte przez administratora). Wczoraj zgłosiłem sprawę na Policję . (usunięte przez administratora)

anonim99

Witam, dziś otrzymałam ofertę z firmy Bekson za 189 zł obiecali jakąś licencje i konsultanta który poprowadzi moje sprawy związane z uzyskaniem dotacji z unii oczywiście nie podjełam współpracy, jak czytam to była właściwa decyzja.

Harry

Witam no i mnie dopadli.Miało byc wszystko jasne i klarowne a dostałem dwie płyty cd (usunięte przez administratora) warte,po za tym brak jakiejkolwiek Faktury czy kontaktu.Co radzicie jak się za nich zabrać może jakiś zbiorowy pozew?

oszukany

anonim - 2011-06-21 11:31:46 Witam Prowadze Agroturystyke w Licheniu dziekuje firmie za kontakt z moją działalnoscią dzieki ich pomocy poznałam temat dotacji-złozyłam wniosek czekam na decyzje pozdrawiam Anna WieczorekWitam! Firma BEKSON to (usunięte przez administratora). Oferują doradztwo w zakresie otrzymywania dotacji, umowę, fakturę. Sprawa kończy się na otrzymaniu jakiejś durnej płyty z programami ogólno dostępnymi bez faktury i umowy. kontakt się urywa ponieważ podają fałszywe dane nieistniejący numer telefonu a na emaile nie odpowiadają. POPROSTU (usunięte przez administratora)

Naiwny (stary)

Firma która może istniała, teraz istnieje do czasu (usunięte przez administratora)

gość

Uwaga Firma Bekson podaje w rozmowie telefonicznej informacje, że pomaga w wypełnianiu wniosków, że nie przesyła broszur, zaraz po telefonie jest przesyłka z informacjami na temat dotacji unijnych (faktycznie nie broszura tylko 2 płytki na których są informacje i wzory druków ogólnodostępne) i kontakt się urywa, telefon nie odpowiada. Nie przesyłają również faktury. Czy ta firma działa poprawnie?

bedu

Zgadzam się powinni być ukarani jak najszybciej tylko kto ich zlokalizuje jak podobno zmienili adrea

bedu

Proszę się nie nabrać (usunięte przez administratora)

nenek

Właśnie zgłosiła się do mnie telefonicznie firma BEKSON. Chcą mi udzielić pomocy przez załatwienie formalności przy wniosku o dotacje unijne. Chcą abym "na dzień dobry" zapłacił 185 zł. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z nimi? Pozdrawiam

Naiwny

Zdecydowanie odradzam jakiegokolwiek kontaktu i prowadzenia interesów z tą firmą. To zwykli (usunięte przez administratora) na bezużyteczny towar. Po zainkasowaniu opłaty, kontakt z firmą się urywa i nawet prywatna komórka własciciela nie odpowiada. Firma kolejny raz zmienia nazwę ale działalność prowadzi taką samą(usunięte przez administratora)i. ZDECYDOWANIE ODRADZAM ! ! ! !

Ze mna tez sie kontaktowali.prowadze Agrotur w Slesinie chciałem dotacje na kolektor słoneczny,konsultant mówił ze nie jest pewnien czy na to dostane bo raczej mniejsze inwestycje są finansowane obiecał ze sprawdzi i zadzwoni czekam wiec Józef M.

Zostaw opinię o BEKSON - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEKSON