"Impel-logistics"sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie

Opinie o "Impel-logistics"sp. z o.o.

enod

jeśli rzeczywiście planujesz zatrudnienie w logistyce to praca w EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing wydaje się być doskonałym wyborem jeśli chodzi o pracę na Bielanach Wrocławskich. powodzenia.

totem

spoko firma, bez zrzędzących szefów i nieprzyjaznych współpracowników. praca , taka jak określona w umowie, do tego wypłacają pensje zawsze na czas.

il.

impel jest firmą godną zaufania :) do tego dużą która stwarza możliwości awansu i rozwoju,a także pracy na jasnych, określonych zasadach. czyli coś dla mnie.

ZULUGULA

Tak panuje nepotyzm atmosfera do bani a to przez tego z****ba Antoniewicza uważającego sie za wszystkowiedzącego kierownika magazynu .

w firmie panuje nepotyzm, wszystko dzieje się po znajomości...np rekrutacja należy brać pisemne zapewnienie o wynagrodzeniu w przypadku jak otrzymasz inf, że chca Cie zatrudnić bo po przyjściu do pracy i powiedzmy słownych ustaleniach okazuje się że nie mogą ci tyle zapłacić i proponują niższe wynagrodzenie, szantażując, że możesz w ogóle nie pracować!!! [usunięte przez moderatora] brak poszanowania człowieka, w niektórych działach zarabia sie marnie ok 1500 zł netto

uti

Ocena dobra: możliwość rozwoju, awansu, lepszych zarobków - nie narzekami.

Zostaw opinię o "Impel-logistics"sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Impel-logistics"sp. z o.o.