SyS Małgorzata Wróblicka-Sysiak

Piaseczno

Opinie o SyS Małgorzata Wróblicka-Sysiak

Właścicielka kutwa, zero inwestycji, produkty fajne - ale niesrzedawalne, osobie odpowiedzialnej za sprzedaż najchętniej płaciła by jak pracownikom z magazynu i produkcji. Sama zero wiedzy w temacie sprzedaży,nie potrafi zrozumieć że dzisiaj nie wystarczy wyprodukować ale trzeba jeszcze sprzedać. Syn który zajmuje się marketingiem niespełniony artysta- zero pojęcia i poronione pomysły. Osobiście nie polecam. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA

Zostaw opinię o SyS Małgorzata Wróblicka-Sysiak - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SyS Małgorzata Wróblicka-Sysiak