Łebska Chata

Łeba

Opinie o Łebska Chata

amni

aaa to jest ta łebska chata co była tam Magda Gessl;er, no to mają naprawdę zacny fejm, ale prawda jest to co plotki niosą że pani madzia cofnęła im rekomendację? bio jeśli tak to nie wiem, czy iść tak teraz do roboty

aneta555tlen.pl@wp.pl

jeżeli chodzi o jedzenie super ale porządek tragedia w toalecie brud i nie ma organizacji na sali kelnerzy się gubią

studentka ;p

Witam serdecznie.Szukam obecnie pracy sezonowej. natknęłam się na oferte pracy , ale szczerze mówiąc to teraz mam obawy.W internecie na forum piszą nie miłe rzeczy na temat menagera i tego obiektu gastronomicznego. Pozwole sobie zacytowac adres , na który odsyłam Państwa. Pozdrawiam (usunięte przez moderatora) jest tam szereg opinii .......

Zostaw opinię o Łebska Chata - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łebska Chata