MAXKURIER

Legnica

Opinie o MAXKURIER

janusz

tragedia!!! wdniu 29 września 2017r opłaciłem paczkę do Irlandii 255 zł i do dzis nie dotarła do córki w Carlow. w Carlow znajduje sie w magazynie od 3 dni i nie może dotrzec do córki i wnuków paczka żywnosciowa. bezsensu firma - patałachy - szkoda ze się dałem wrobić. Janusz TRzeciak Zielona Góra

Kalisz

To samo mam co Pan Wojtek z Anglii firma tragedia nie odebrali przesylki czekalem za kurierem 8 dni i caly czas mowili ze dzis bedzie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dojechal wcale. Zrezsygnowalem z uslugi to teraz czekam az 22 dni za zwrotem pieniedzy ZLODZIEJE jednym slowem a pracownicy ciagle odczucie jak by byli na prochach lub palili ziolo zero profesionalizmu chyba tak jak ich SZEF Tragedia firma

Wojtek z UK

Najgorsza firma z jaką miałem okazję współpracować! Nie odebrali paczki w terminie, ani również w kolejnym dniu bo w systemie mieli informacje, że paczka była już odebrana! Poprosiłem o zwrot pieniędzy i czekam już trzy tygodnie. Do tego muszę użerać się z niekompetentnymi pracownikami, którzy ciągle nic nie wiedzą lub zapominają kiedy próbuję się dowiedzieć co z pieniędzmi... Gorąco NIE POLECAM!!!

Karolina z Bielska-Białej

Pierwszy raz wysyłałam mężowi paczkę z Polski do Walii. Byłam pełna obaw. Jednak zostałam bardzo mile zaskoczona, paczka została dostarczona w ciągu 4 dni. W stanie nienaruszonym. Konsultant na czacie bardzo pomocny. Dziękuję, skorzystam jezcze na pewno :)

ja

Witam. próbowałem skontaktować się pod podanym nr ale niestety jest nie aktywny.

Tision

Bardzo solidna firma! Wszystko załatwione na czas, kontakt z konsultantami na czacie przydatny przy składaniu zamówienia. Bardzo polecam!

adr
użytkownik zarejestrowany

a ja nigdy nawet nie korzystalem z ich usług ale nie dzialaj tylko w legnicy? czy w innych miastach rowniez? na mazowszu o nich nie słyszałem, a wpadli mi w wyszukiwarce, ale widze ze dobrze oceniacie

eryk

Bardzo solidni i na czas

adam s

WSZYSTKO OK, POLECAM

marlena81

Zupelnie nie rozumiem tych komentarzy, jak dla mnie firma suuuuper:))) Bardzo dobry kontakt z firma, kurier zadzwonil i powiedzial kiedy bedzie pomogl wyniesc paczke a dostawa 3 dni i wszystko cacy;) cena tez przyzwoita

Marta z Dublina

Bardzo dobra obsluga, przesylka dotarla na czas a kurier byla bardzo mily. Rowniez obsluga na telefonie bardzo profesjonalna. Zdecydowanie polecam :))))

Zostaw opinię o MAXKURIER - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAXKURIER