Spółdzielnia mleczarska Jogser

Sosnowiec

Opinie o Spółdzielnia mleczarska Jogser

praca

Szukali teraz fakturzystki do biura. Jak tam wygląda praca? Moze sie ktos wypowiedzieć? Jaka kasa?

mick

Uwaga jako elektryk robisz wszystko inne- pracujesz na magazynie, zastępujesz operatora maszyn, w święta i dni wolne pracujesz jako konserwator pomagasz wszystkim za marne grosze.Odradzam tam pracę.

omijać z daleka systematyczne wykańczanie zakładu a teraz skutecznie zabieraja sie za wykończenie ludzi - 1000 złoty i dalsze zwolnienia i cięcia pensji. wszelkie dodatki już dawno zabrane, a wszystko za aprobata zwiazków

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Spółdzielnia mleczarska Jogser - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia mleczarska Jogser