stellapac

Lubartów

Opinie o stellapac

czy ktos mogl by mi troche blizej opowiedziec o tej firmie co tam sie dzieje od srodka , jak wyglada sytuacja na prawde w tej upadajacej firmie kto z kim romansuje i dlaczego tam pracownik nie zarabia a prezesi rozbija sie po swiecie najgrubszymi autami well well kapitalistyczna arogancja w najbardziej brutalnym wydaniu slyszalem ze w delikatny sposob daje sie atrakcyjnym pracowniczkom do zrozumienia ze jesli zalezy jej na pracy to trzeba udostepnic swoje wdzieki prezesom , mowiac krotko przyjmuje sie tam atrakcyjne kobiety na wyglad , wiadomo po co

Zostaw opinię o stellapac - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stellapac