Biuro Ochrony Expert

Opinie o Biuro Ochrony Expert

Jarek1977

Sebastjan nie wiem, dlaczego jeszcze nie pracujesz w BOE, ja dostałem tą prace i potwierdzam Twoie przypuszczenia. Jest ok. Napewno mogłoby być lepiej z zarobkami, lecz Szef firmy jest gościem, z którym można porozmawiać o wszystkim. Wiemy, jakie są stawki i dlaczego są takie, jakie są_nie narzekam. Pracowałem w dużych molochach i na pewno nie będę szukał tam pracy. Powiem tak trudno tu sie dostać wymagania są wysokie, ale pracuję bez stresu i jestem zadowolony. W moim wieku cos takiego potrzebowałem nie ma dnia ani miesiąca żeby Szef odpuścił mi podnoszenie swoich kwalifikacji nawet tych, w których kierunkowałem swoją naukę.

Zostaw opinię o Biuro Ochrony Expert - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony Expert