RESTAŁRACJA TAWERNA

Pińczów

Opinie o RESTAŁRACJA TAWERNA

gtff

przeciez nie zawsze wszystko musi kazdemu smakowac :D mozna tez pzeciez sprobowac innych rzeczy u nich ktore bardzij przypadna do gustu na przyklad :)

magnum

o widze ze wkoncu ktos sie odwazyl napisac prawde.bylismy tam grupka znajomych i jedlismy hamburgery po czym wszyscy po krotkim czasie dostalismy bolesci i kazdy z nas wymiotowal.czlowiek chce sie napic a wodki ciagle brakuje.polowy dan z karty nie mozna zamowic.barmanka zamiast rosolu przynosi flaki.smiech na sali

anonim2

Popieram opinie wyżej.Pracujesz za grosze na śmieciówce i wykorzystują cię jak tylko mogą i pomiatają tobą.A jedzenia nie polecam :)

Z GRZECZNOSCI I DLA UPRZEDZENIA INNNYCH NIEPOLECAM PRACY W TYM LOKALU SZEFOSTWO LUBI WYKORZYSTYWAC PRACOWNIKOW NA MAXSA ,MIEDZY WLASCICIELAMI KONFLIKT SAM NIEWIEM JAK TO JESZCZE FUNKCJONUJE .ODRADZAM JESZCZE RAZ TAM PRACE.

Zostaw opinię o RESTAŁRACJA TAWERNA - Pińczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESTAŁRACJA TAWERNA