EURO FAST

Mława

Opinie o EURO FAST

el

ale warto @legoskam mimo wszystko obserwować i patrzec czy się oferty nie pojawiają, bo oni są ukierunkowani na transport do Finlandii, a to teraz dobry kierunek - nie jest tak daleko i przede wszystkim moim zdaniem jest tam w miare bezpiecznie, wiadomo

Bolo

To prawda, a zarobki marne.

?

(usunięte przez moderatora) firma, patrzą z czego pracownika okraść i robią złodziejem paliwa

zawiedziony

poszukaj lepszej firmy i tam się nie pchaj jak nie chcesz zostać złodziejem

Jackw11

Może ktos wie czy sa przyjęcia do euro fastu lub u kogoś w Mławie dla kiero bez doswiadczenia na c+naczepa?

Zostaw opinię o EURO FAST - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO FAST