INOTIS Piotr Jurkowski

Bydgoszcz

Opinie o INOTIS Piotr Jurkowski

XXX

omijać tą firmę z daleka!!!!

Bartek

@marcopl ciekawe gdzie te szkolenia @życzliwy, co do kasy to narzekać nie można, jednak co do traktowania ludzi to faktycznie troszkę się w d... poprzewracało Ponadto firma zatrudnia ludzi merytorycznie nieprzygotowanych do pełnienia funkcji szczególnie w kwestii kosztorysowania, brak doświadczenia jest bardzo widoczny, ale czego można wymagać od studentów. Ponadto brak jest szkoleń szczególnie w kwestii merytorycznych, czyli papierowej. Ciekawe czy jest choć jeden likwidator, który przeczytał całość procedur i je ogarnął - bo jeśli tak to na pewno nie jest tym samym człowiekiem. Globalnie patrząc na całość, na dzień dzisiejszy firma godna polecenia do współpracy.

Życzliwy

Szału nie ma... pieniądze średnie i bardzo przedmiotowe traktowanie ludzi.

biolo

czy ktoś wie jakie są na stanowisko eksperta technicznego wymagania?

kirkor

Współpracuje z nimi ponad 2 lata i złego słowa powiedzieć nie mogę. Płacą na czas, mają swój dobrze ogarnięty portal do zleceń a przede wszystkim pracują tam miłe Panie. Gdyby jeszcze zleceń na moim terenie było więcej... Równolegle współpracowałem z firmą partner z Krakowa pomimo dużej ilości zleceń jest to przeciwległy biegun jeśli chodzi o współpracę.

krk

Interesuje Cię praca w Bydgoszczy w centrali, czy na jakimś konkretnym terenie jako rzeczoznawca terenowy?

martalinka

OK polecam

marcopl

dobrzy fachowcy, dużo zleceń, są szkolenia dla pracowników, kasa tez jes ok.

jenisce

Współpracowałem jako likwidator, profesjonaliści!

karol_67

firma w porządku. mozliwosci rozwoju, fajne realizacje, na pieniadze nie narzekalem.

Zostaw opinię o INOTIS Piotr Jurkowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INOTIS Piotr Jurkowski