Firma Handlowa Auto Center Piotr Gronowski

NIP: 5860155839 REGON: 190061913

Firma Handlowa Auto Center Piotr Gronowski

Opinie o Firma Handlowa Auto Center Piotr Gronowski

Jasiek

Dobry gospodarz oszczędza żeby zarabiać dla pracowników no i oczywiście dla siebie , dla mnie to jest logiczne!!

Pager

Nie polecam, złe warunki pracy, właściciel to typowy nowobogacki - oszczędza na wszystkim, firma nie chce dzielić się ciężko zarobionymi przez Ciebie pieniędzmi, zatrudnia się tam osoby, które nie mają za wiele pojęcia, po prostu fachowcy omijają to miejsce szerokim łukiem, pracowałem, zobaczyłem, podziękowałem

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Firma Handlowa AUTO CENTER Piotr Gronowski? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Szukasz pracy?

Anonim

Pracodawca nie umożliwia żadnej ścieżki kariery dla obecnych pracowników. Zatrudnia osoby z zewnątrz na poszczególne stanowiska choć wielu pracowników chciałoby poznać charakter pracy na innych stanowiskach w innych dzialach, np wieloletni pracownik magazynu chętnie podjął by się pracy na stanowisku sprzedawcy, wieloletni pracownik na stanowisku sprzedawcy chętnie by wyjechał w teren jako przedstawiciel. Tymbardziej, że osoby takie zaznajomione są juz z asortymentem, baza klientów oraz co ważne systemem oraz programem, na którym owa firma pracuje. Żadnego rozwoju. Żadnej ścieżki kariery. Żadnych podwyżek. Żadnych konkretnych umów o pracę.

Pracowity

Unikać jak ognia. Mobbing, najnizsza, umowa zlecenie z odpowiedzialnoscia finansową. Brak przerw i wiele wiele więcej.

Nick

Praca nadaje się do okresu przsejściowego ale nie na dłuższą metę, to co tam się dzieje to przerost formy nad treścią, pozdrawiam kierowników co sobie biorą wolne na zmianę, magazynierzy tyrają 8 godzin i nie przysługuje Ci żadna przerwa! A jak pójdziesz coś zjeść to szanowny Pan M. ma ból d***y że nikt nie wybiera. Oferują umowę zlecenie i 1500 zł brutto, pracujesz 2 soboty w miesiącu, które są już wliczane w te 1500 zł haha, Już nie wspominając o szanownym Panie R, który z racji tego że jest zastępcą dyrektora próbuje Ci wmówić że jesteś idiotą. Podsumowując typowa praca fizyczna za psie pieniądze.

KOT
@Nick 13.09.2016 15:56

Dlatego teraz tylko zatrudniają niepełnosprawnych z terenu Gdynii żeby mieli blisko i z tych 1500 za dużo nie wydawali na przejazdy. Polska firma, która zarabia miliony a żydzi na normalne pensje dla pracowników. Dziwie się że w ogóle w tej Polsce jeszcze ktoś chce pracować. Mam nadzieję że piszesz o Inter Cars z Hutniczej?

Zostaw opinię o Firma Handlowa Auto Center Piotr Gronowski - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Auto Center Piotr Gronowski