Firma Handlowa AUTO CENTER Piotr Gronowski

Gdynia

Opinie o Firma Handlowa AUTO CENTER Piotr Gronowski

Pracowity

Unikać jak ognia. Mobbing, najnizsza, umowa zlecenie z odpowiedzialnoscia finansową. Brak przerw i wiele wiele więcej.

Nick

Praca nadaje się do okresu przsejściowego ale nie na dłuższą metę, to co tam się dzieje to przerost formy nad treścią, pozdrawiam kierowników co sobie biorą wolne na zmianę, magazynierzy tyrają 8 godzin i nie przysługuje Ci żadna przerwa! A jak pójdziesz coś zjeść to szanowny Pan M. ma ból d***y że nikt nie wybiera. Oferują umowę zlecenie i 1500 zł brutto, pracujesz 2 soboty w miesiącu, które są już wliczane w te 1500 zł haha, Już nie wspominając o szanownym Panie R, który z racji tego że jest zastępcą dyrektora próbuje Ci wmówić że jesteś idiotą. Podsumowując typowa praca fizyczna za psie pieniądze.

KOT
@Nick 13.09.2016 15:56

Dlatego teraz tylko zatrudniają niepełnosprawnych z terenu Gdynii żeby mieli blisko i z tych 1500 za dużo nie wydawali na przejazdy. Polska firma, która zarabia miliony a żydzi na normalne pensje dla pracowników. Dziwie się że w ogóle w tej Polsce jeszcze ktoś chce pracować. Mam nadzieję że piszesz o Inter Cars z Hutniczej?

Zostaw opinię o Firma Handlowa AUTO CENTER Piotr Gronowski - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa AUTO CENTER Piotr Gronowski