Opinie o Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion w Kajkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion w Kajkowo

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Janek.

A sprzata jeszcze ta Jagoda. Te n donosiciel.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion? Czy trudno jest zdobyć awans?

Karolina Nowy wpis

pracodawca w ogloszeniu zaznaczyl, ze "dodatek za godziny nocne + ryczałt za dojazdy do pracy", ktos wie ile to jest tak dokladnie ?

Janek. Nowy wpis

A sprzata jeszcze ta Jagoda. Te n donosiciel.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY? Podziel się swoimi wrażeniami!
Klaudia

Dużo firma wam zapewnia benefitów ?

Czy w Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Dziewczyny jaki styl panuje w Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion?

Dajta sobie spokój
@Pytanie

Styl jest taki..robisz na max ,płaca minimum,żadnego dofinansowania na leki etc...Nie polecam

Krszysztof murdzek

Podejme w panstwa firmie prace jako ochroniarz pravowalem w panstwa firmie jusz 786038298

Michalina

Czy ochrona teraz działa ? Maja pracownicy zapewnione środki do dezynfekcji?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion?

Jagoda
@Pytanie

Nic takiego nie ma.jak licz to na siebie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion?

Jagoda
@Pytanie

Nie.tu jeden na drugiego donosi .chlopstwo ma to we krwi.

piter2316

w tej ochronie to wszyscy (usunięte przez administratora) siebie nawzajem nie da się tam pracować wiem bo pracowałem tam .można przyjść po alkoholu i nie wylecieć z pracy taki jest skorpion

Kazik.

Potrzebują z Orzeczeniem 02-P ( choroby psychiatryczne, alkoholowe. ) Do A.P. Człowieku ty nie wytrzymasz jako pełnosprawny 24 H na dobę. A ci niepełnosprawni wytrzymają . Piwko, setka, trochę pośpią .A najlepsze są sprzątaczki . Dwa piętra w 2 godziny , kawka, ploteczki i do domu. Jeszcze dla brygadzisty ochrony doniesienie na innych ochroniarzy , i do domu. Zostań alkoholikiem wyrobisz orzeczenie o niepełnosprawności i do pracy z chorymi dozorcami , słuchawki na uszy i podskakiwanie przy obchodach terenu. Chcesz masz.

Gabriela
@Kazik.

Wiesz, czy aktualnie nadal potrzebują do Skorpiona ludzi z orzeczeniem? Jednocześnie chciałam się dowiedzieć, jak u nich z warunkami zatrudnienia. Jak oceniasz możliwości zarobkowe?

Mechanik.

Nie mogę nie mam siły na tych sprzątaczy. Sprzątanie dwóch pięter zajmuje około 2 godziny. Sprzątanie mycie warsztatu raz w tygodniu około 4 godzin . A brud jaki był taki jest. Jadalnia, szatnie łazienki mycie tylko środek. A pod szafkami ze 100 lat nie sprzątane. Ale za to donoszenie na innych to najlepsi na świecie.

Obserwator.

Z precyzuje odpowiedz o budynku Lubelska 43/A. Po pierwsze, okna są niedomykane na I piętrze , tak wynika rozmowy z Paniami sprzątającymi. To w czym problem ! Pracownik ochrony mógł nie wiedzieć ! Po drugie , Tylko jednam z Pań pobiera klucze od pomieszczeń biurowych ! Wpisywanie w w raporcie służb przez pracownika ochrony , o której godzinie są pobierane i zdawane klucze są pracownika ochrony obowiązkiem , tak jak sprawdzenie czy drzwi do biurowca są zabezpieczone. Następnie sprawa. Dla wyjaśnienia dla jednej sprzątających Pań pomaga przy sprzątaniu mąż zatrudniony w ochronie. Nie jest pracownikiem Skorpion tylko pomaga. Jest przełożonym ochrony . Dlatego układa grafiki służb pod siebie tak żeby pomagać małżonce , nie licząc się z opinią pracowników ochrony. Ma zezwolenie od Prezesa Gardy. Przykre jest też to ze mąż Pani sprzątającej jest zatrudniony przez Firmę Gardę , ale interesuje się jak sprzątają hale warsztatowe pracownicy Skorpion. Ale nie interesuje tego Pana , ze nie ma planowanych urlopów , ten Pan sam decyduje ,planuje urlopy dla siebie i pracowników ochrony, pracownicy ochrony w upały w pomieszczeniu portierni 50 stopni ciepła, nie mają wody do picia czy klimatyzacji , lodówki , pracują 24 godziny zmiany dziennej , ze nie mają szatni , ze siedzą śmierdzącym pomieszczeniu pełnym brudnych ubrań. I jeszcze ma pretensje do nie których pracowników ochrony ze w pisują w raporcie służb o nie zamykaniu okien czy i tym podobnie , czy procesami Sądowymi. Dziękuje .

obserwator
@Obserwator.

W Polsce każdy obywatel ma prawo do procesu Sądowego. Jeżeli Panie sprzątające czują się urażone wpisem. Ale jest druga strona medalu. Art 218 &1 k.k. i Art 94 &2 k.p.

Marek. G.

Panie sprzątające budynek biurowiec, przy ulicy Lubelskiej w Olsztynie D.B.K. nie zamykają okien , zalało mi pokój . Pracownik ochrony powiedział ze ochrona Garda nie może zwrócić uwagi, ponieważ te Panie to pracownice firmy Skorpion . Może tylko wpisać w książce ochrony notatkę ze Panie sprzątające nie zamykają okien. I wpisać godziny o której przychodzą i wychodzą .

kazik sprzątacz.

Słyszałem ze pracują tam dodatkowo pracownicy z Gardy Olsztyn.Którzy są brygadzistami i ustalają sobie grafiki służb w Gardzie żeby następnie pracować w Skorpionie na posterunku. Ale jak Garda pozwala to jej problem.

romi

co to właściwie za ochrona w takim razie pomyślcie ...

A.P.

Aby dostać się do pracy w tej "Agencji" musisz być niepełno sprawny ponieważ sprawnych ochroniarzy tam nie potrzebują. Także licencję wywal do kosza i połam sobie gnaty wtedy od razu dostaniesz prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion - Kajkowo

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion?

Zobacz opinie na temat firmy Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Świetlińska 14
    14-100 Kajkowo
  • NIP: 7411383779 REGON: 519490206

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sebastian Tuszyński Agencja Ochrony Skorpion