OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA

Lublin

Opinie o OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA

Tadeusz007

Opinie opiniami, firma 12 lat na rynku więc ktoś zawistny musiał się znaleźć i hejtować. Dziwne, że opnie piesze tylko ta sama konkurencja..... Nie lepiej pójść do kancelarii i porozmawiać?

oszukany5555555@gmail.com

Nie polecam nikomu , wielka ściema a do tego pobrała kasę i nic w temacie nie zrobiła. Na temat co zrobiła zaczyna straszyć że poda o zniesławienie. Zero kultury i brak wykształcenia prawniczego. Zgłoszę sprawę do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Omijajcie z daleka.

@oszukany5555555@gmail.com 18.09.2017 10:29

Witam drogi nieznajomy , pisząc ten komentarz myślisz ze jesteś bezkarny , nic bardziej mylnego , wiesz co to jest adres IP ? W dniu jutrzejszym zgłaszam to na policję , jednocześnie zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art. 212 k.k. Zniesławienie . Gwarantuję że odszkodowanie będzie dotkliwe dla pańskiego portfela . Ps. Życzę miłego tygodnia i do zobaczenia na przesłuchaniach w prokuraturze .!

JA

WITAMDLA MNIE TA PANI CO TAK REKLAMUJE ŻE PROWADZI BERDZO DOBRZE ODSZKODOWANIA TO FIKCJA MOJA CÓRKA CZEKA NA PIENIĄŻKI PRAWIE ROK A UBEZPIECZYCIEL WYPŁACIŁ

Oszukana
@JA 14.08.2017 09:38

Witam mam podobną sytuację! Proszę, Niech się Pani odezwie do mnie na maila martuuul60@gmail.com

@JA 14.08.2017 09:38

Paweł

Witam drogi nieznajomy , pisząc ten komentarz myślisz ze jesteś bezkarny , nic bardziej mylnego , wiesz co to jest adres IP ? W dniu jutrzejszym zgłaszam to na policję , jednocześnie zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art. 212 k.k. Zniesławienie . Gwarantuję że odszkodowanie za będzie dotkliwe dla pańskiego portfela . Ps. Życzę miłego tygodnia i do zobaczenia na przesłuchaniach w prokuraturze .!

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

k.k.

Nie polecam... zero wykształcenia prawnego..., pracują tam osoby nie mające kompetencji do deklarowanych zawodów!

były pracownik

Wielka porażka jeden wielki przekręt klientów traktują przedmiotowo

Dobra Rada

Niech wszyscy, którzy zdecydują się na przekazanie sprawy tym Państwu zapytają o dyplom wyższych studiów prawniczych. Mogą się zdziwić.

Maja P
@Dobra Rada 14.01.2016 13:23

Maja P
@Maja P 23.01.2016 22:04
Wpis konkurencji? Stary dobry sposób... szkoda, że tak działają konkurencyjne formy zamiast podnosić poziom pracy....

Wpis konkurencji? Stary dobry sposób... szkoda, że tak działają konkurencyjne firmy zamiast podnosić poziom pracy.

Teresa

Nie polecam.

Daria Kmiecik

Ja mam inne odczucia. Pewnie gdybym wcześniej widział te komentarze to nigdy bym do nich z niczym nie przyszła. A sama jestem zadowolona, wydostali mi z PZU kilka tysięcy mimo że jak sama próbowałam to dostałam propozycje 800 zł co jest śmieszne przy zmiażdżonym palcu. Polecam!

Erwin

Gorzej niż beznadziejnie

Zostaw opinię o OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA