DREAMS FLOOR Group

Katowice

Opinie o DREAMS FLOOR Group

klient

firma wyludza pieniadze wysyla inne modele produktow nie odbiera telefonow rzuca sluchawkami jak juz sie ua dodzwonic klamie ze wysyla towar po kilka razy z rzedu produkty niskiej jakosci nie odpowiadajace zamowieniu nie polecam sprawa laduje na policji

tycik8
użytkownik zarejestrowany

z tego co wiem to na katowickim rynku oni mają największe "branie" i wiele wykończeniówek właśnie od nich zakupuje produkty, które są niewątpliwe dobrej jakości

Montażysta

Jako montażysta nie polecam współpracy z tą firmą.(usunięte przez administratora) człowiek jest zdany na ich łaskę.

kierowca - Łukasz

Jeździłem dla tej firmy, fajni młodzi ludzie...Teraz jeżdżę dla siebie :)

Agnieszka

Firmie nie mam nic do zarzucenia, może poza natłokiem pracy. Zostałam zatrudniona jako doradca klienta detalicznego. Pracy jest dużo - codziennie odbierałam ok. 10 zamówień, koordynowałam prace dostawców, wysyłałam potwierdzenia, wystawiałam faktury, kontaktowałam się z klientami. Miło wspominam spędzone tam chwile :) Płaca adekwatna do wykonanych obowiązków - 2200 ,-

Zostaw opinię o DREAMS FLOOR Group - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DREAMS FLOOR Group