PHP Eko-Mal S.C. Czempiń

Czempiń

Opinie o PHP Eko-Mal S.C. Czempiń

ja

Firma EKO-MAL to totalne dno na polskim rynku / brak wykwalikowanych pracownikow oraz ogromny brak uczciwosci i rzetelnosci ze strony wlascicieli sprawia ze nie mozna byc zadowolonym. Nie Polecam!!

Pan
@ja 12.07.2016, 10:13

zgadzam sie z Pana wypowiedzia!Jakosc uslug jaka proponuje ta firma pozostawia wiele do zyczenie poza tym wlasciciel liczy tylko na zysk a nie jakosc kosztem innych ludzi!

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie PHP Eko-Mal S.C. Czempiń na naszym forum.

Zostaw opinię o PHP Eko-Mal S.C. Czempiń - Czempiń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHP Eko-Mal S.C. Czempiń