piekarnia hert-jelcz laskowice

Jelcz laskowice

Opinie o piekarnia hert-jelcz laskowice

Ano

Niema ludzi do pracy a my jestesmy zmuszone pracowac ew nasze dni wolne zenada hallo my mamy rodziny i swoje zycie prywatne .!!!!!!

Hala

Czy ktoś wie jaka powinna być waga chleba IG kupuję go od początku ale na etykiecie nie ma podanej wagi i ekspedientki w sklepie w Bierutowie tez tego nie wiedza a chleb wydaje mi się że jest coraz mniejszy.W dniu dzisiejszym kupiłam połówkę ,i zważyłam wazy ona 136 gram to ile powinien ważyć cały?.Cena coraz wyższa a chleb coraz mniejszy.

agas

Panie w kadrach się pozmieniały, już nie ma tej niemiłej i nieuprzejmej. To na plus.

Bezglutenowy

Pani Justyna mysli ze hert to tak jak dla niej całe zycie . Srednia miesięcznie to 240 h w miesiacu. Mysle ze Pani Ania nie wie ze ma taka nieudolna kierowniczke . I co się dzieje w jej firmie .Ale jak się dowie to kierowniczyna z nadwaga obstawi jeden punkt jako ekspedientka,ale jeden problem niewiadomo czy się zmieści między regałami . A jeszcze jedno lepiej niech sama nauczy się składów . ŻENADA

Wroclaw

Kierowniczki sobie nie radza nigdy nie ma zastepstwa to jest najgorsza firma. Skladow to niech się ucza kierowniczki bo jeszcze troche beda same sprzedawac a Pani Ania niech sie obudzi .

.j

Chamskie i bardzo nie uprzejme zachowanie pań w kadrach wręcz wola o pomstę do nieba, masakra... Jeśli mają jakieś problemy osobiste to niech załatwią je poza pracą.

CIEKAWA

Witam, proszę o kilka słów na temat pracy w Piekarni Hert. W jakich godzinach pracuje się, ile dni w tygodniu, po ile godzin i oczywiście jakie są wynagrodzenia. Ile wynosi płaca zasadnicza? Poszukuję pracy więc proszę Was o kilka wskazówek, pozdrawiam i czekam na kilka słów.

Arek

Pączki mają do dupy !!!!!

wisienka

To co w tej firmie się dzieje to po prostu szok i szkoda że nie mam jaj bo bym troszkę porządku tam zrobiła i tym całym ,, szefom utarła troszkę nosa''

zibi66

Wracajac z pracy w czwartek 04.09.2014 po godz. 15. jak zwykle chciałam kupic pieczywo w punkcie Herta w Rynku w Swidnicy. Niestety zastałam zamknięte drzwi i kilka osob oczekujących na pania ekspedientke, która wrocila po ok.5 min smierdzaca papierosami, a jako osoba niepalaca akurat na ten zapach mam wech wyczulony. Kiedys takie sytuacje nie miały miejsca a jestem klientka już dobrych kilka lat.

SPRZEDAWCA
@zibi66 04.09.2014 16:51

jak by zamknela na 15min bo byla w toalecie to ok

krajtmajer@gmail.com

Miła obsługa i przyzwoite pieczywo na Oś.Różanym w Dzierżoniowie.

Masz racje! a najgorsze [usunięte przez moderatora] to te w biurze wielce [usunięte przez moderatora]od siedmiu bolesici a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] daje

drawler

banda hamy i [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o piekarnia hert-jelcz laskowice - Jelcz laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia hert-jelcz laskowice