Inspicol

Nowy Dwór

Opinie o Inspicol

Tak kolego masz racje mi też nie wypłacił wszystkiego .Tak sie właśnie dorabia na ludzkiej pracy [usunięte przez moderatora] .Uwaga na tego gościa

Uwaga spawacze i monterzy na firmę INSPICOL WŁAŚCICIEL Pan S[usunięte przez moderatora] krętacz mówi pięknie na pierwszym spotkaniu jaki on uczciwy jak dobrze płaci itd a w rzeczywistości [usunięte przez moderatora] ile sie da pracuje sie w warunkach spartańskich w barakach syf nawet nie ma sie gdzie umyć .Wymogi stawia wielkie a sprzętu wcale .

Zostaw opinię o Inspicol - Nowy Dwór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inspicol