WSHiFM

Opinie o WSHiFM

anons

mają mało info w internecie ale to taka branża, która jakieś sieciowej reklamy w sumie nie potrzebuje

Freeman

Piszecie o WSHiFM im. F. Skarbka w Warszawie, ale czy ona jeszcze istnieje i kształci jakichkolwiek studentów? Strona internetowa szkoły jest nieaktualna i nieciekawa.

leyaut

Banda oszustów, naciągaczy i ten kanclerz w podartych butach. Szerokim łukiem od tej szkoły!!!

gowork
@leyaut 18.08.2015 21:45

Oddawajcie pieniądze!!! Złodzieje!!!

ano

Fatalny pracodawca/pracodawcy. Niszczą ludzi , nie doceniają pracy, zaangażowania, traktują jak śmieci . Uciekać i nigdy nie wracać, na zawsze zapomnieć ....

Ok niszy zespol

Zostaw opinię o WSHiFM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSHiFM