Opinie o Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech w Tychy

Wars Nowy wpis

Pracowałem tam chwilę i rzekłbym tak - jeśli nie przeszkadza Ci niska, zawsze nie terminowa, ratalna wypłata, to gorąco polecam. Więcej mankamentów nie dostrzegam. No, może poza kuriozalną polityką finansową szefa, którego nie stać na gwintownik M6 czy filtr do chłodziwa, nie mówiąc już o wynagrodzeniach, natomiast na jachty lub luksusowe auta, jak najbardziej.

Gaba Nowy wpis

@nie_dziękuję a podalbys przykład co np jest ukrywane w umowie?

nie_dziękuję Nowy wpis
@Gaba

Oczywiście. Ustalasz z pracodawcą wynagrodzenie, przykładowo 1000zł. O żadnych premiach mowy nie ma, ale nagle w dniu podpisania umowy okazuje się, że ten wynegocjowany 1000 jest obarczony 10cio procentową premią. Na pytanie "jak to" jest jedna odpowiedź, bo oni tak liczą wynagrodzenie. Kwestia tego czy ta premia jest faktycznie, to już zupełnie inna sprawa.

nie_dziękuję Nowy wpis

Ciężko to w ogóle nazwać firmą. Dlaczego? - wynagrodzenie? Jedną wypłatę dostajesz w 5, 6 ratach na przestrzeni całego miesiąca licząc od 10tego. Nie wiesz kiedy i ile dostajesz. Durne wymówki, że klienci nie płacą, że prąd itd, po czym szef kupuje nowe BMW - celowo wprowadzają w błąd nowego pracownika, nie informują o wszystkich rzeczach, ukrywają, co jest zawarte w umowie - brak wody do picia - apteczka? a co to jest? - podwyżka? stały tekst - musisz być dobrej myśli:) - szkolenie, nawet stanowiskowe? przecież pracownik powinien się sam szkolić Jedyny plus to ekipa, składająca się z naprawdę fajnych ludzi. Przynajmniej na razie. Wnioski? wyciągnijcie sami

Amarson

Praca w tej firmie woła o pomstę do nieba. Warunki socjalne koszmarne. W sezonie jesienno-zimowym temperatura w tym budynku gdzie stoją centra obróbcze spada do 8 stopni. Jak mozna w takich warunkach prowadzić działalność w tej branży? Zarządzanie w tej firmie jest na bardzo niskim poziomie, prawie leży... jeśli ktoś szuka pracy na dłużej to najlepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.

Firma Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Operator tokarki / frezarki CNC. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie PATECH?

Bart

Powinny wiedzieć, żeby uciec jak najszybciej, ta firma z takim zarządzaniem nie pociągnie za długo... Porażka

Benek
@Bart

Zgadzam się z tobą w stu procentach. Osoby pracujące tam są traktowane jak maszyny które nie maja chwili wytchnienia. A zarządzanie osób za to odpowiedzialnych jest conajmniej śmieszne.

norbi

Katastrofa. To nie firma ,tylko jakieś nieporozumienie. Właściciel tego grajdoła to jakiś odrealniony gość.

ricki

powiadasz warunki faralne? mi zostala przedstawiona o0ferta pomocnik stolarz 10-12 po okresie probnym wiecej a jak bym sie sprawdziul to do 15-18 zl.zaciekawilo mnie to przy takich zarobkach to kazdy powinien tam isc?ogolnie co to za zaklad polecacie .

xyz

Warunki fatalne. Zarobki najniższe a po szkole 80% najniższej. Firma wypłaca wynagrodzenie z blisko miesięcznym opóźnieniem. Kierownictwo nieprzyjemne. Firma w ogóle nie do polecenia.

praca

witam jak wyglada praca w waszej firmie? czy to jest praca na jedna zmiane? jakie sa zarobki? z gory dziekuje

donpedro

to się jeszcze okarze

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech - Tychy

• Jak się pracuje w Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech?

Zobacz opinie na temat firmy Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kazimierz Patoła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Patech
1.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Murarska 28
    43-100 Tychy