Elseko Stachowiak & Ciaciura

Wrocław

Opinie o Elseko Stachowiak & Ciaciura

bodzio

nie moge powiedziec nic zlego o firmie ,praca ciekawa a procowac trzeba jak wszedzie .

zula

[usunięte przez administratora] Firma czerpie korzysci na [usunięte przez administratora] pracowników , pensje głodowe warunki pracy fatalne i tylko ktoś tam jest bo jak wiadomo ciężko teraz o pracę - stłamszenie oczekiwań pracowników do minimum tak aby pracowali i siedzieli cicho i cieszyli się z okłapów. Hale teraz nową budują czyimś kosztem, może waraunki będa lepsze ale nie polecam. Uwierzcie znajdziecie sobie lepszą prace.

faza

Pracowałem na stanowisku Tester obwodów elektronicznych od 3.2008 do 7.2008 Elseko Stachowiak & Ciaciura to solidna i profesjonalna. Praca rozwojowa i ciekawa. Atmosfera ok, ludzie bardzo mili. Pensja przyzwoita.

Zostaw opinię o Elseko Stachowiak & Ciaciura - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elseko Stachowiak & Ciaciura