DWT GROUP

Ruda Śląska

Opinie o DWT GROUP

Zenek

@apon jestem w bardzo podobnej sytuacji. Jeśli chodzi o DWT GROUP to słyszałem dużo pozytywnych głosów i to często z pierwszej ręki, więc chyba chciałbym zgłosić swój udział w rekrutacji i zobaczyć, jakie warunki mi zaoferują.

ss

co by tu napisac dobrego chyba nic a zlego szlo by pisac i pisac fs88 masz racje

fs88

Opinie chyba wystawił sam sobie pracodawca :/ jak dla mnie to niestety porażka. Właściciel nic nie potrafi oprócz liczenia kasy której sam nie ma :/

mechanik

Pracy jest sporo, jeśli pokażesz,że potrafisz i chcesz pracować właściciel nie poskąpi ....

Zostaw opinię o DWT GROUP - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DWT GROUP