Komornik Dariusz Graca

Siemianowice Śląskie

Opinie o Komornik Dariusz Graca

Stey

Róbcie wszystko, by nie dostać się w jego łapy, czy naprawdę nie ma na takich ludzi paragrafów???

klient dłużnik

Najgorszy komornik na śląsku a przede wszystkim w Siemianowicach.Arogancki,bezszczelny,okrada wręcz zadłużonych ludzi bez zastanowienia czy jego dłużnik ma co do garnka włożyć tylko kasa kasa i kasa jest dla niego ważna .Omijajcie go z daleka szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!

załamany dłużnik
@klient dłużnik 30.07.2015 19:54

To prawda - bezwzględny człowiek nie maski, bezczelny , bezlistosny. Nie ma mowy o dyskusji i rozwiązaniu problemu z dłużnikiem by był w stanie spłacić zadłużenie. Zabierał mi nawet alimenty na dziecko które wychowuję sama zarabiam 1.600 zł,, i spłacam nie moje długi.Horror jestem przez tego człowieka w głębokiej depresji. Mam tylko nadzieję, że kiedyś znajdzie się ktoś - kto zrobi z Nim porządek.

Zostaw opinię o Komornik Dariusz Graca - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Dariusz Graca