monter wentylacji

Klimawentex

Opinie o monter wentylacji

Strefa Pracy

Monter Wentylacji Miejsce pracy: Norwegia WYMAGANIA: -udokumentowane doświadczenie w zawodzie monter wentylacji min 3 lata -mile widziane doświadczenie w Norwegii -prawo jazdy kat.B mile widziane -bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego. OFERUJEMY : -stawka od 175 do 195 nok, -mieszkanie max 4500 - 5500 nok -pomoc w zakwaterowaniu -możliwość pracy na stałe -ilość etatów: 5-10 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim i polskim oraz kopię świadectw pracy, świadectwa szkolnego, paszportu na adres : biuro@jobzone.pl, w tytule wpisując: IMIĘ I NAZWISKO,BLACHARZ. Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych : "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883) Nr.certyfikatu:10320

Zostaw opinię o monter wentylacji - Klimawentex

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie monter wentylacji