www.gowork.pl

Gliwice

Opinie o www.gowork.pl

Basia M

Właśnie wróciłam a wyjazdu do Niemiec jestem zadowolona z wyjazdu z ze współpracy z tą agencją.

Koma

Ja wyjeżdżam do Niemiec z GoWorkiem w charakterze opiekunki. Jestem zadowolona z ich usług nie mam im nic di zarzucenia

armek

ja też nigdy nie słyszałem o jakichkolwiek problemach z nimi związanych, myślę, że wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma i o to samo tutaj chodzi... pozdrawiam

DINNO GIGNAL

tak płaci płaci że się zdziwisz i długo będziesz żałował że podjąłeś tam pracę.

Witam niedługo podeime prace na holendrze chciałbym się sptyac jak firma płaci jakie są warunki mieszkalne i jaka opieka kordynatoruw

Zostaw opinię o www.gowork.pl - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie www.gowork.pl