philips lichting poland s.a

Piła

Opinie o philips lichting poland s.a

Słowa kojarzące się z philips lichting poland s.a (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...kiepska . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..do bani hamstwo i jeszcze raz hamstwo. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w philips lichting poland s.a: Najbardziej nie podobało mi się w philips lichting poland s.a:

Zostaw opinię o philips lichting poland s.a - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie philips lichting poland s.a