JATKE OY

Vanhalinna

Opinie o JATKE OY

Jacek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi coś o pracy w firmie? Tak dawno nie było żadnych opinii na forum!!!

Aneta

@adama co więcej możesz powiedzieć na temat JATKE OY jako pracodawcy? Na co mogą liczyć pracownicy firmy?

adam

Jak dla mnie na poczatek, dla pocatkujacej osoby to spoko kasa zawsze wiecej zarobie tutaj niż u nas w karaju.

WIELORYB

JADĄC PIERWSZY RAZ DO FINLANDII DO PRACY DOSTAJESZ NAJMNIEJSZY PRÓG PODATKOWY , CZYLI 2% - PRACUJĄC PO 10 GODZIN WYCHODZI CI OKOŁO 1100-1200 EURO NA 2 TYGODNIE TO JEST NETTO, 9 i 10 GODZINA MASZ 50% ZA MIESZKANIE POBIERAJĄ NA MIESIĄC OKOŁO 250- 300 EURO ALE Z BRUTTO CZYLI TO 1100-1200 TO TWOJE CZYSTE PIENIĄDZE. CO DO PRACY W JATKE TO PRAWDOPODOBNIE ZERWAŁA UMOWY O PRACĘ Z POLAKAMI, I JUŻ TAM NIE PRZYJMUJĄ, MA COŚ RUSZYĆ POD INNĄ FIRMĄ- NARAZIE CISZA

@WIELORYB 19.03.2015 19:00

co ty opowiadasz 2 % dostaniesz jak zaczniesz pracowac w listopadzie ,masz podatek liniowy od zarobkow jaki zadeklarujesz w skacie mozsz miec nawet 32% taki mialem a niektorzy nawet 36 jak przekroczyl kwote np.ponad 33 tys.Euro pracowalwm w tj firmie to wiem ,wszystkich Poakow wywalili bo ja to nawet dostalem Euro za skrocenie wypowiedzenia i dojad do pracy ponad 1000 Euro ja tam nie narzekalem na firme ,firma spoko niektorzy nasi fachowcy to pozal sie Boze w gebie dobrzy ,pozdrowienia dla Krzycha z Gniezna ,Piotra z Kielc ,Henka z Kaszub,

WIELORYB

NIE BYŁO ŻLE, FIRMA W PEŁNI WYPŁACALNA, CO DWA TYGODNIE ZAWSZE BYŁY PIENIĄDZE NA KONTACH, ŻE PILI? - PRZECIEŻ TO NORMALNE W DELEGACJACH ,A WPIS Z 2015.02.14 - NO CÓŻ TA CAŁA ORKA TO TAKA WSZA Z ROZPORKA, DZIWNE ŻE SIEDZIAŁ Z PODWINIĘTĄ KITĄ GDY TAM PRACOWAŁ. ORKA- CHŁOPAKI "POZDRAWIAJĄ" TWOJĄ STARĄ- ZAKŁAMANY INSEKCIE

irokez

banda lewusow i nie robow sciemniaczy i fachowcow w gadce:)

garfield

http://youtu.be/m_KZYJrvlBo Tu są odpowiedzi na wszystkie pytania..."Rodzinna atmosfera" i spontaniczne wódczane przyjaznie. Tacy "towarzysze" stanowili większość polskiej części firm Jatke Oy/Adicio Oy. Były "pies", szczerbaty kryminalista ,dwaj wybitnie "utalentowani" lepkoręcy budowlańcy, zniechęceni życiem frustraci i jako specjalny bonus mitoman "góral z Wieliczki" w pakiecie . Brakuje tylko nowohuckiego barda i ekipy "Tampere shore" czyli grupy trolli - zapiekłych wrogów mydła i wody, na czele ze swoim Guru "szlachcicem" Gregorem posługującym się unikalnym tytułem "brygadzisty od Polaków"...tam niewielu ludzi było w pełni normalnych i kontaktowo przyjaznych.

frant

pracowalem w tej firmie 2 lata potem wyslali nas na bezrobocie bo nie mieli pracy bylem ponad rok na bezrobociu ale analazlem inna prace w innym panstwie,niw warta firma finy maja nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

NIC A NIC NIEWARTA SZKODA SIE WYPOWIADAC OTYM BADZIEWIU ALE JAK KTOS TROLI CHCE ZOBACZYC NA WŁASNE OCZY TO POLECAM TA FIRME

trol

to jest firma w kturej zostali sami nieroby uczciwy pracownik długo tam nie pracuje bo slawuta zaras go spuszcza sam nie zrobił kariery jako bramkarz ale robi kariere jako kłamca i sićemjacz omijajcie tą firme

Co sie stalo ze nagle wszystkich zwolnili ?

Pisze prawde bo tam pracowałem 2 lata i znam bardzo dobrze troli i asa Slawute nic niepotrafia robic tylko wchodzic głeboko ( usunięte przez administratora ) fina ,zanic biora pienjadze kiedy ci FInowie sie obudza ci ludzie( usunięte przez administratora )

Nic niewarta firma a polski kordynator(usunięte przez administratora) były piłkarz niezna sie ani na kopanju piłki ani na robocie tak jak i Trole

jker kasidziaz możesz napisać jakiej wysokości wynagrodzenie za pracę można otrzymać w firmie Jakte OY?

trol

tak firma zwolniła z dnia na dzień i jeszcze te papiery ze prośmy o urlop dlamnie (usunięte przez administratora)zachował się jak ostatnia siwinia

Witam.mam oferte pracy za (usunięte przez administratora) brutto.oplaca sie jechac do tej firmy?idzie zarobic?a jak warunki mieszkaniowe?pozdrawiam

on

witam czy ktos pracował dla tej firmy.

Zostaw opinię o JATKE OY - Vanhalinna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JATKE OY