PHU DREKOP Małgorzata Dresler

Pabianice

Opinie o PHU DREKOP Małgorzata Dresler

kali
użytkownik zarejestrowany

a możecie mi pdać jakieś namiary w internetach gdzie więcej konkretnie mogę rzetelnych informacji poczytać sobie o tej firmie? ciekawe czy w ogóle ta firma jeszcze istnieje skoro się tak ciuchutko o niej zrobiło

beata78

jest mi winna do dzis pieniadze razem z mezem oszukali mnie oboje bezczelni sie migaja tragedja

Grammar
@beata78 04.02.2015, 16:51

NAucz się Beata buroku pisać po polsku!

beata78

Dark

FIRMA TRASPORTOWA JAK FIRMA ALE WŁAŚCICIELKA CO DO WYPŁAT TO TRAGEDIA JEST WIELKIE PROSZENIE SIE O SWA WYPŁATĘ KOSZMAR Właścicielka nie ma pojęcia transporcie żadnego

Zostaw opinię o PHU DREKOP Małgorzata Dresler - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU DREKOP Małgorzata Dresler