rolpot

Płock

Opinie o rolpot

Anonim

Dużo zmian zaszlo tam w firmie. Na dobre. Więcej płacą, ale też więcej trzeba sie przykladac i robic. Ogolnie ok

tfu

Ha ha ha, kontrole nie były przechodzone pomyślnie, a receptury to oni mają nie na makarony ale wyspecjalizowani są w szczególności w oszukiwaniu i wykorzystywaniu ludzi których zatrudniają. Z daleka od nich!!!

rtv

Wspolpracowalem kiedys z firma Rolpot. Bardzo niekompeteentne osoby tam pracuja (usunięte przez administratora) Nie polecam.

?

Prawda, handlowców dobrych nie mają i to ich pociągnie na dno, mają tam tego dyrektora handlowego R [usunięte przez moderatora], ale to cienki bolek, powinien się jeszcze dużo nauczyć, inteligent za dwa grosze, hahaha.

a co tam się dzieje?

Zostaw opinię o rolpot - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rolpot