Zakład Robót Drogowych DIORYT Musiał, Wach, Rotyński Spółka Jawna

Toruń

Opinie o Zakład Robót Drogowych DIORYT Musiał, Wach, Rotyński Spółka Jawna

ajajajaj

Się pracowało w tej firmie, krętaczy i kłamców szefostwo nie znosi i zwalnia. Krzyczy wiadomo, jak to szef, ale jakiś pomysłów z sufitu nie ma. Ci, co pracują, to nawet premie mają wykazane na pasku. Sprzęt jest, materiały są, na karpia jest w grudniu.

Zostaw opinię o Zakład Robót Drogowych DIORYT Musiał, Wach, Rotyński Spółka Jawna - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Robót Drogowych DIORYT Musiał, Wach, Rotyński Spółka Jawna