"ANNA" STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE KRZYŻANIAK ANNA

Kalisz

Opinie o "ANNA" STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE KRZYŻANIAK ANNA

Agi

Najgorszy Salon fryzjerski w jakim byłam. Więcej mnie tam nie zobaczą. Cena nie ma nic wspólnego z jakością. Szefowa nie słucha klientów. Chcę ombre ta wciska mi farbę ja że tylko proszę podciąć końcówki wyśrupali ( dosłownie )pół włosów. Porażka. Najgorszego wroga bym tam nie poslala.

Ola

Dokładnie zgadzam się z tobą.Byłam tam przypadkowo u znajomych......traaaaaagedia!!!najgorszy salon w jakim do tej pory byłam.....powyrywali mi włosy i sporo kasy chcieli....zamiast moje grube włosy na lokówkę kręcic....to zakręcili na małe stare komunistyczne wałki...niestety ta młoda fajna fryzjerka nie miała nic do powiedzenia...a ja ze zmęczenia zapłaciłam i poszłam bo nie nie chciałam znajomym robić siary.Pazerny 2 razy traci!!!!

Gosia

Krystyna Witych
@Gosia 27.04.2016 21:44

zgadzam się i polecam

Aleksandra
@Gosia 27.04.2016 21:44

Sliczne ombre :)

marta

Ja również zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat salonu "Anna" przy ulicy Babina w Kaliszu. Byłam również klientką salonu, chodziłam głównie na strzyżenie i układanie włosów, korzystałam również z usług kosmetyczki. O ile byłam bardzo zadowolona z efektów pracy fryzjerki pani Ani i kosmetyczki, o tyle atmosfera salonu przyprawia o grozę. Za każdym razem byłam świadkiem poniżania, krzyków, wyzwisk ze strony szefowej. Wychodziłam z salonu mocno zniesmaczona i zdenerwowana. Raz nawet nie wytrzymałam i zwróciłam uwagę pani Annie Krzyżaniak, właścicielce salonu by przestała wyżywać się na pracownikach. Speszona "uciekła" na zaplecze a potem była sztucznie "milusia" przez resztę mojej wizyty. Jestem na 100% przekonana że po moim wyjściu wszystko wróciło do normy, niestety. Współczuję serdecznie wszystkim pracownikom, że muszą każdego dnia przechodzić przez wielogodzinny horror.

gosia w
@marta 05.02.2016 23:21

tej czarnej pani Ani - matkoooo ona ze 4 lata albo 5 tam nie pracuje ... przyjeżdżam do kalisza zawsze w okresie wakacyjnym i w tym salonie już kilka sezonów jej nie ma więc naprawdę stare inf. tu ktoś sprzedaje. Ja mam takie szczęście że nie marudzę i wiem co chce mieć na głowie i tutaj dziewczyny jakoś zawsze potrafiły zrobić to co chce. a kwestia poniżania eeee... no czasem widze jak się 5 razy mówi i ktoś nie rozumie to co... trzeba krzyknąć za 6. Szczerze jak to czytam to ewidentnie widać że dużo osób z branzy się tutaj wypowiada a powinni raczej klienci żeby wiedzieć gdzie iśc. Także farbowanie + strzyzenie u ANNY rekomenduje.

marta88

ogromnie zaskakują mnie powyższe komentarze. jestem bardzo zadowolona z usług firmy ANNA, dlatego chciałam się podzielić miłym komentarzem na temat doboru koloryzacji oraz wykonania ślicznego strzyżenia. Obsługa bardzo miła, właściciele bardzo kontaktowi i rodzinni, Fryzjerka rzetelnie odpowiadała na wszelkie moje zapytania. Paznokcie wykonane przez P. kosmetyczkę również ładnie. także mój pobyt w salonie oceniam na 6+

nata

to chyba bardzo rozżalony pracownik pisał :/ mi się tutaj pracuje bardzo dobrze :)

Zostaw opinię o "ANNA" STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE KRZYŻANIAK ANNA - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ANNA" STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE KRZYŻANIAK ANNA