PHU EL-TRANS ELŻBIETA SIEROCKA

Radzymin

Opinie o PHU EL-TRANS ELŻBIETA SIEROCKA

Weronika

A właśnie pojawiła się ciekawa oferta na Koordynatora ds. transportu. Jakieś opinie co do tego stanowiska?

fghnjm

@Zambros no a na jakim stanowisku u nich chcialbys się może zatrudnić? bo teraz widze ze szukają na przykład wielu kierowcow samochodow ciężarowych ...

Zambros

Witam chcę się zatrudnić w Firmie El-trans i chciałbym się dowiedzieć coś o Tej Firmie jak płacą i na jaki czas wyjazdy czy ewentualnie jest dogadanie systemu pracy?

xvx

spoko jak sie lata w grupie ha ha ha

kjg

masz z km tylko km nie masz.kursy po 300-600km

Artur K.

Z kasą w firmie nie ma problemów, nie słyszałem przynajmniej. Jest za to stres, godziny jak w transporcie. (usunięte przez administratora). Ludzie poza tym generalnie wporzo - ich polecam z czystym sumieniem. Co do atmosfery, wyczujecie od razu, po kilku praktycznie dniach. Powodzenia

Zostaw opinię o PHU EL-TRANS ELŻBIETA SIEROCKA - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU EL-TRANS ELŻBIETA SIEROCKA