P.H. Kogex

Wrocław

Opinie o P.H. Kogex

Jerzyk

Czy P.H. Kogex normalnie funkcjonuje? Trudno dowiedzieć się coś więcej a chciałbym dostać się do pracy. Miałem nadzieję, że na forum dowiem się coś od pracowników i niestety tak dawno nikt nie pisał.

anna

no ciekawe jak realnie ten wynagrodzenia wyglądają, choćby w przybliżeniu albo nawet lekkim zaokrągleniu. pneumatyka.klucze.narzędzie to nie wydaje się jakaś kosmicznie zarabiająca branza, ale może mnie zakoczycie

Jeden z KOGEXu

KRS - KOGEX Sp sc pierwsza firma Szefostwa http://www.krs-online.com.pl/przedsiebiorstwo-handlowe-kogex-s-c-maria-krs-462305.html Data rozpoczęcia działalności:1994 KRS KOGEX Sp. z o.o. 2 ga firma Szefostwa - 2 firmy zajmują sie tym samym... http://www.krs-online.com.pl/przedsiebiorstwo-handlowe-kogex-sp-z-o-o-krs-164110.html Data rozpoczęcia działalności:2000 Pozdrawiam

firm

Potrzebuje pracy, firma od narzędzi wydaje się spoko miejsce dla kogoś bez jakiś większych ambicji. chłopak wiadomo musi coś zarabiać. Przyszedłem tutaj tylko dlatego. Możecie opiszcie kogex jakoem iesjce dla kogos kto wcześniej nigdzie nie pracował. mam nadzieje, że jakoś mi pomożecie. poszukiwanie pracy do najłatiwjeszych nie nalezy

tomek

też są teraz jakies przyjęcia u nich w firmie czy nie za bardzo? chodzi mi konkretnie o jakieś oferty dla studentów albo dla osób z małym doswiadczeniem, które mogłyby się czegoś dowiedzieć nowego od ich firmy. Też czekam jeszcze na konkretne oferty od nich, bo interesuje mnie ta barnża.. tylko ile u nich można zaorbić?

marcin

też jestem pod wrażeniem tak duzej liczby stażu pracy. no ale teraz wiadomo jaka jest perspektywa osoby, która pracuje w firmei już ho ho, a jaka osoby, która dopiero co przyszła i uważa, że po 3 miesiacach pracy już wszystko wie i na wszytskim się zna jak firma działa, jak traktuje pracowników itd..

kija

niesamowite, naprawdę 14 lat? wow, to naprawdę pokaźna liczba już, teraz to ludzie zmieniają pracę co chwila i jest to już normą, więc mam na teraz pytanie do was o wysokość zarobków u nich, ale powiedzcie mi czy czy ktoś tyle pracował u nich jeszcze czy to jest sporadyczny przypadek w sumie, ktos wie?

anula

14 lat, nawet nie wiedziałam. Nieźle. Jest tu na forum jakiś weteran z P.H. Kogex? Mam parę pytań o tą pracę. :)

jano

ja również mam o nich dobre zdanie, tyle lat już pracują, dobrze sobie radzą,bo mają faktycznie dobre produkty z tego co sam widziałem, a kluczem do sukcesu jest jeszcze ekipa, ale nie wiem jak atmosfera praca tam wygląda

Posag

14 lat firmy jak na polskie warunki to całkiem nieźle. Tym bardziej jak firma cały czas trzyma się na powierzchni. Byle byli uczciwi i rzetelni wobec klientów a wszystko będzie dobrze...

t

Czy ja wiem, czy tak od bardzo dawna, Kogex działa dopiero od 2000 roku, także może i nie są nowi w branży, ale i jeszcze sporo przed nimi.

jod

Kogex zajmuje sie narzędziami, kluczami i pneumatyką już od bardzo dawna, także nie wierze, by miało być az tak źle, niech to ktoś zweryfikuje.

ja ja

Ta firma to porażka nie polecam nikomu-pytajcie o opinie sklepy i warsztaty samochodowe to się dowiecie więcej klient

fajny robert

Robercik ty jesteś śmieszny typek 2 licowy pajac który nic nie potrafi i skacze z firmy na firmę... szkoda mi cię trochę... reszta to buraki bo co przez 3 miesiące nie zrobiłeś ani razu premii czy może dla tego że z tobą nikt nie przedłużył umowy bo się po prostu nie nadajesz?

Robert F.

Drogi Przemo Ty chyba pracowałeś niedawno i oczywiście przyznaje Ci racje.Pisałem ten tekst powyżej jako humorystyczny skecz.Prawdą jest tylko tyle że [usunięte przez administratora] są ok,a reszta tej całej firmy to buraki.

przemo

Kolego nikt z obecnych pracowników ci nie napisze ze stres,bałagan,a ten Robercik to jakiś pokręcony koleś lub sam [usunięte przez administratora] pisał ten tekst ha ha ha NIE POLECAM TEJ FIRMY.Weż jedż do sklepów narzędziowych,hurtowni,warsztatów samochodowych to się dowiesz prawdy.Stres to codzienność w tej firmie,auta złomy,a laptop fantazja.

Sauron

nie polecam i tyle, ale jak chcesz się przekonać to próbuj.

Robert F.

Witajcie oferty możecie wysyłać na biuro@kogex.pl. Firma to szef pan [usunięte przez administratora],który ma ogromną wiedzę i można naprawdę się od niego dużo nauczyć. Szefowa pani [usunięte przez administratora] to osoba energiczna pełna entuzjazmu i starająca się pomóc każdemu. Syn [usunięte przez administratora] to ważna osoba w Firmie zajmująca się przetargami z dużym doświadczeniem w swojej specjalności. [usunięte przez administratora] ,która zajmuje się zamówieniami,ofertami-świetnie wykonuje swoją pracę. [usunięte przez administratora] handlowcy ,którzy robią dobrą robotę dla Kogexu i oczywiście dla siebie. [usunięte przez administratora] bardzo dobry przedstawiciel handlowy. Oczywiście jeśli chodzi o zarobki i prowizję to ustalasz na rozmowie z szefem-rozmowa jest normalna. Samochód Peugeot Biper lub Partner - laptop samsung z internetem i jedziesz...

hasła się nie zna, bo oferty trzeba robić w biurze firmy. pracy w weekendy nie ma i to jedyna zaleta pracy w tej firmie. lepiej szukaj sobie innego zajęcia

po to musisz dzwonić, żeby oni mogli kontrolować.:-) o elastycznym grafiku zapomnij, pracujesz zawsze od 8 do 16. w domu nie popracujesz, bo nie dostaniesz laptopa ani nawet hasła do e-maila, żeby w domu wysłać ofertę. zero zaufana do pracownika. prowizję dostaniesz powyżej 20 tys. obrotu, ale jak podpadniesz to możesz o niej zapomnieć.

endrju

nie można. floty nie ma.

endrju

umowa na okres próbny na 3 mies. jak nie chcesz drugiej umowy to nikt cię nie zmusi do tego, ale nie warto podpisywać z tą firmą żadnej umowy. nie rób tego, bo będziesz żałować!

Witam dostałem ofertę pracy od KOGEX czy możecie napisać coś więcej

były prac.

Kubo jak tobie nikt nie przedłużył umowy to masz pecha jaka praca taka płaca, co byś chciał więcej pracowałeś jako kierowca nie zrobiłeś przez 3 miesiące progu na najmniejszą premię więc co byś chciał więcej? ( usunięte przez administratora ) A co do firmy.. trzeba mieć spooro samo zaparcia i ochoty samo kształcenia co do szkoleń...hm.. brak. chyba że szkolenia produktowe (z wprowadzanych nowych produktów)... ogólnie 18 lat na rynku nie bierze się z niczego...

głównie nie miła atmosfera, słabe warunki pracy, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. ALE PRACOWAĆ MOŻNA...NAJLEPIEJ TYLKO I CAŁY CZAS!!!! 8 LAT HEHE....

tylko dla słabych niskie zarobki, są tacy co pracują po 8 lat

Nie polecam ,niskie zarobki,brak szkoleń,niesprzyjające atmosfera oraz brak możliwości rozwoju

Słowa kojarzące się z P.H. Kogex - stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń - brak Od jakiej stawki można negocjować pensję -( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o P.H. Kogex - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Kogex