Skals PP

Sandnes

Opinie o Skals PP

Ta Firma to lipa Nie płaci jak sie należy ma dużo nie dociągnięć ,to do Norweskiej Firmy nie pasuje . Za chowują sie gożej jak Polskie firmy te które chcą wykożystać pracownika ,a oni to robią i to jawnie bo to Polak,Norwega inaczej traktują ma wszystko co mu sie należy. Polakom sie nic nioe mówi bo poco oni muszą tylko Pracować i nie zadawać pytań . Tak robi FLEKSI BEOMANING ,ZMIENIŁA NAZWE Z Fleksi Norge . Nie polecam ich. Pracowałem u nich przez 3 lata i wiem co sie dzieje jeśli za dużo wiesz to zwalniają cie .

Zostaw opinię o Skals PP - Sandnes

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skals PP