"PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn

Opinie o "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn

Iwona

Chciałabym przypomnieć osobom wypowiadającym się na forum, że niektóre z wyrażeń, których używacie, mogą zostać odebrane przez pracodawcę za pomówienie. Warto zwracać uwagę na to, co się publikuje i pisać w rzeczowym i kulturalnym tonie. Czy firma "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn normalnie funkcjonuje i poszukuje obecnie może jakichś nowych pracowników? Nie znalazłam żadnych informacji na ten temat w Internecie. Może Wy coś wiecie o tym?

Kulturalnie
Zweryfikowany użytkownik
@Iwona 03.12.2018 21:21

napisze, ze Marcin i Piotr pasadyn to zlodzieje i nalezy ich omijac szerokim lukiem. Teraz na prezes-slupa Patrycje Kłusek prowadza firme Bau Tech Group, Tarnów ul.Kochanowskiego 30 i ich tez nalezy unikac. I prosze nie kasowac tej opini bo jest prawdziwa. Czekam na pozew o pomowienie z niecierpliwością.

Zygi

Zygi.. Wynagrodzenia opóźnione często wypłacane w formie zaliczkowej ,ja osobiście od grudnia 2017 r nie mogę się doprosić o zaległe 380 zł ,telefonu nie odbiera w biurze nie można go zastać

@Zygi 09.11.2018 18:34

Rozumiem, że piszesz z pozycji byłego pracownika firmy, tak? Ciekawa jestem, czy dostałeś jakiś dokument poświadczający kwotę, którą pracodawca jeszcze powinien Ci wypłacić? Zawsze warto dbać o takie rzeczy, wtedy łatwiej jest dochodzić swoich praw. Daj znać, jeśli Twoja sytuacja ulegnie zmianie.

Iwona

@wojtek12, a czy pracownicy, u których firma ma jakieś zaległości w wynagrodzeniach, zostali poinformowani w należyty sposób, z czego się one wzięły i do kiedy planują być rozliczone? Dobrze, gdyby każdy wiedział, na czym stoi. Jakie widzicie pozytywne i negatywne aspekty pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn?

Iwona

@Cd, możesz swoją opinię na temat pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn, napisać w sposób bardziej zrozumiały? Myślę, że większość czytelników będzie miało problemy z interpretacją Twojego wpisu, dlatego zachęcam do tego, abyś wyraził go w sposób bardziej zrozumiały. W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji w jaki sposób pracodawca rekrutuje pracowników do swojej firmy? Czy, aby pracować w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn należy być poleconym przez znajomego? A może jest to firma do której trudno się dostać z uwagi na małą liczbę zwolnień pracowników? Podzielcie się z nami swoimi informacjami na temat firmy "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn

Cd

Wyjaśnię ci na przykładzie. Do sklepu poszło 99 osob z intencją kupienia czegos i zaplacenia za to a potem poszła jedna osoba i już na wejściu miała intencje ze zabierze sobie cos za darmo i nie zapłaci i oni zaliczają sie do tego jednego procenta. Poprostu Boga sie nie boją.

Iwona

@Sama prawda, kolejny raz twierdzisz, że nie polecasz pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn, jednak czy mógłbyś uzasadnić dlaczego tak uważasz? Co wpłynęło na tak negatywną opinię na temat tego pracodawcy z Twojej strony? Podziel się z nami szerzej swoją opinią, aby przyszłe osoby zainteresowane pracą miały merytoryczną, jasną odpowiedź w tym temacie.

Igor

Firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy nie jest dobrym miejscem dla niektórych osób. Zbyt wymagają?

Cd
@Igor 10.05.2018 12:22

Dla niektórych słowo jest coś warte tu niestety totalne nic.

Sama prawda

Bardzo bardzo nie polecam. Potwierdzam to co poniżej że to (usunięte przez administratora) i nie poważni ludzie.

Iwona

@Prawda, nie do końca rozumiem drugą część Twojego komentarza, czy mógłbyś doprecyzować, o co Ci dokładnie chodziło? @Kandydat, jakie stanowisko Cię interesuje? Zdecydowałeś się aplikować do pracy w "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn? W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w tym miejscu. Czy ktoś wie coś na temat nowych rekrutacji?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Prawda
@Administrator 24.02.2018 15:15

Tak samo jest w Pasadyn. Atmosfera gra tam niekorzystna rolę, gra do niczego nawet sie tekstu dobrze nie potrafiła nauczyć.

Kandydat

Podpowiedzcie jak się aktualnie pracuje? Słyszałem, że firma to bardzo dobry pracodawca.

Syn ciotki pracodawcyalbo inie
@Kandydat 06.01.2018 19:19

Drogi kandydacie. Skąd to słyszałesz? Kim ty wogóle jesteś? Masz odpowiedź na swoje pytanie wiersz niżej. "Oczywiście "gadka" ładna ale to zgraja oszustów"..... Widzisz ty słyszałeś jeżeli to wogóle prawda co piszesz a człowiek o imieniu Arek miał styczność.

Arek

Przestrzegam przed sprzedażą towaru i świadczeniem usług tej firmie. Aktualnie jestem na etapie postępowania sądowego. Oczywiście "gadka" ładna ale to zgraja oszustów liczących na to, że klient nie będzie dochodził należności. Przestrzegam bowiem na początku rzetelnie płacą - doradzam sprzedaż w formie przedpłaty - żadnych przelewów !!!. Arek

firma
@Arek 06.11.2017 18:30

masz chłopie racje pierw kasa a pózniej towar ,jednemu zapłaca a drugiemu nie podwykonawcy uwazajcie

sprawiedliwy

uwaga kierownik drzewo kradnie fikcyjnie narzedzia a pozniej sa potracenia z wyplat dla wszystkich pracownikow

Iwona

@oszukany pamiętaj, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza. Czy ktoś wypowie się na temat pracy w "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn?

Iwona

@Jaaa czyli Ty jesteś zadowolony z pracy w PASADYN. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie są według Ciebie plusy pracy w firmie? @Marek co sprawia, że masz taką negatywną opinię na temat firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach?

Marek

Złodziej a nie firma

Jaaa

Kasa na czas, nie rozumiem tych negatywnych opini

Iwona

@xxx czy często zdarzają się takie problemy? A czy wypłata wynagrodzeń jest tak jak pisał @Zbyszekzawsze na czas?

Iwona

@Zbyszekdługo pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

OMEGA Gdynia

Firma nie płaci za dostarczony towar - sączki do odwodnienia mostów. Nie reagują na monity. Radzę niczego im nie sprzedawać

xxx
@OMEGA Gdynia 05.04.2017 09:44

kłopoty z kasą niepłacą wterminie sory nadal niema kasy

Zbyszek

Polecam wypłaty na czas a te negatywne opinię to chyba przez kolegów na których musieliśmy pracować...

Michał

Ja polecam, zawsze pieniądze wypłacane a jak ktoś lubi pić to się nie dziwie, że nie poleca;)

Marti

Tragedia,tragedia.Kierownik na Tarnowie jeden wielki klamca we wszystkim nawet w blachych sprawach,niema zadnego brura ta pseudo firma,rozlicza ich biuro rachunkowe do ktorego mozesz pomazyc by dostac nr tel.A do calego wlasciciela rowniez nikt niema tel i niema prawa miec,adres firmy to miejsce zamieszkania wlasciciela i niema tam zadnego biura poprostu tragedia,tam potrzebna jest inspekcja pracy oraz urzad skarbowy i wiele innych by ich przetrzepali.Omijajcie to bagno z daleka.

żydek

pany omijajcie tą firmę na sto kilometrów , oszusci kłamcy i mongoły

Marti

Firma okropna,tragedia nie polecam.Jedno wielkie klamstwo i oszustwo,pseudo kierownicy pod psem Boleslaw w Otoce tyran i cham,a w Tarnowie Marcin,jego pupilek Pan B,tak z ucha strzela ze wystrzegac sie tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja czlowieka za nic.

wert

hej hej a nie orientuejcie się czy tutaj w najbliszym czaise to będzie jakas rakrutacja prowdzona? jestem ciekaw bo pameitam ze szukali kosztorysanta budowlanego jakiś czas temu ale może chociaż jest jakas szansa na staz albo na prkatyki u nich hm ??

czerwony

Myślcie i mówcie co chcecie ale takiego doświadczenia jak u Pasadyna nie zdobędziecie nigdzie !!! Polecam tym którzy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byli i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widzieli !

aniol stroz

przestrzegam wszystkich najwiekszy oszust w malopolsce

woldek

Pana prezesa :D kredyt goni kredyt, a jak zabraknie kredytu, to do miesięcy trzeba na parę złamanych groszy jakie z łaski rzuci dopominać. Panowie mateuszkowie kierownicy z łapanki - udający co by się na czymś znali, zero perspektyw i jakiejkolwiek myśli przewodniej w waszym wazeliniarstwie...

kolo

mateuszku marcinek ci lodzika robi ze tak ladnie o nim piszesz zalosny gejek jestes

Zostaw opinię o "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn - Rzuchowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn