"PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn

Rzuchowa

Opinie o "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn

sprawiedliwy

uwaga kierownik drzewo kradnie fikcyjnie narzedzia a pozniej sa potracenia z wyplat dla wszystkich pracownikow

użytkownik zarejestrowany

@oszukany pamiętaj, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza. Czy ktoś wypowie się na temat pracy w "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn?

użytkownik zarejestrowany

@Jaaa czyli Ty jesteś zadowolony z pracy w PASADYN. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie są według Ciebie plusy pracy w firmie? @Marek co sprawia, że masz taką negatywną opinię na temat firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach?

Marek

Złodziej a nie firma

Jaaa

Kasa na czas, nie rozumiem tych negatywnych opini

użytkownik zarejestrowany

@xxx czy często zdarzają się takie problemy? A czy wypłata wynagrodzeń jest tak jak pisał @Zbyszekzawsze na czas?

użytkownik zarejestrowany

@Zbyszekdługo pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

OMEGA Gdynia

xxx
@OMEGA Gdynia 05.04.2017, 09:44
Firma nie płaci za dostarczony towar - sączki do odwodnienia mostów. Nie reagują na monity. Radzę niczego im nie sprzedawać...

kłopoty z kasą niepłacą wterminie sory nadal niema kasy

Zbyszek

Polecam wypłaty na czas a te negatywne opinię to chyba przez kolegów na których musieliśmy pracować...

Michał

Ja polecam, zawsze pieniądze wypłacane a jak ktoś lubi pić to się nie dziwie, że nie poleca;)

Marti

Tragedia,tragedia.Kierownik na Tarnowie jeden wielki klamca we wszystkim nawet w blachych sprawach,niema zadnego brura ta pseudo firma,rozlicza ich biuro rachunkowe do ktorego mozesz pomazyc by dostac nr tel.A do calego wlasciciela rowniez nikt niema tel i niema prawa miec,adres firmy to miejsce zamieszkania wlasciciela i niema tam zadnego biura poprostu tragedia,tam potrzebna jest inspekcja pracy oraz urzad skarbowy i wiele innych by ich przetrzepali.Omijajcie to bagno z daleka.

żydek

pany omijajcie tą firmę na sto kilometrów , oszusci kłamcy i mongoły

Marti

Firma okropna,tragedia nie polecam.Jedno wielkie klamstwo i oszustwo,pseudo kierownicy pod psem Boleslaw w Otoce tyran i cham,a w Tarnowie Marcin,jego pupilek Pan B,tak z ucha strzela ze wystrzegac sie tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja czlowieka za nic.

wert
użytkownik zarejestrowany

hej hej a nie orientuejcie się czy tutaj w najbliszym czaise to będzie jakas rakrutacja prowdzona? jestem ciekaw bo pameitam ze szukali kosztorysanta budowlanego jakiś czas temu ale może chociaż jest jakas szansa na staz albo na prkatyki u nich hm ??

czerwony

Myślcie i mówcie co chcecie ale takiego doświadczenia jak u Pasadyna nie zdobędziecie nigdzie !!! Polecam tym którzy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byli i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widzieli !

aniol stroz

przestrzegam wszystkich najwiekszy oszust w malopolsce

woldek

Pana prezesa :D kredyt goni kredyt, a jak zabraknie kredytu, to do miesięcy trzeba na parę złamanych groszy jakie z łaski rzuci dopominać. Panowie mateuszkowie kierownicy z łapanki - udający co by się na czymś znali, zero perspektyw i jakiejkolwiek myśli przewodniej w waszym wazeliniarstwie...

kolo

mateuszku marcinek ci lodzika robi ze tak ladnie o nim piszesz zalosny gejek jestes

zawiedziony

Ludzie ludzie omijajcie pasadynow z daleka zlodzieje jakich malo

Ka

Prawda... Byłem na urlopie płatnym i otrzymałem to co mi się należało

HA

A może znajdziesz tyle odwagi i powiesz to osobiście Prezesowi?:) JESTEŚ ŻAŁOSNY!!!

06 12

czy placi czy nie z tego co wiem L4 mu ktos zalatil a czy chodzi o wyplaty czy nie to pewne jest to ze troszke bedzie mial czasu na przemyslenia i zmiany w firmie czy tez w zyciu prywatnym pozdrowienia dla pana prezesa

HA

POLECAM PIENIĄDZE NA CZAS, ZAROBKI OK

KTOŚ

Polecam pracowałem w tej firmie parę miesięcy ale jak większość w Tym kraju wyjechałem za lepszym dobrobytem z Polski:)))

śmich

toś Ty z Bolesławem nie pracował chyba :-)

Pracuje w tej Firmie od 4miesięcy kompletnie nie rozumiem osób które wypowiedziały się tutaj...według mnie wszystko jest ok Polecam

pracownicy

weź się sam za robotę a nie tylko przez telefon gadasz

Mateusz

Witam, Panowie iwan, Świr i kolo? Pracujecie w tej firmie nadal?.....NIE pracujecie- bo Waszą pracę trudno było nazwać PRACĄ. Jeden lawirant z honorem szlachcica (tego z czasów pospolitego ruszenia- dużo szumu mało efektów), drugi zakompleksiony zazdrośnik, trzeci- zgadza się na wszystko (jak mu powiedzą tak zrobi). Wymyślacie sobie nicki, a gdzie Wasz honor???? Brakuje odwagi żeby podpisać się po imieniu??? Szacunku wymagacie??? Wypłaty? Ile zaliczek wziął jeden z drugim??? Tyle, że brakło do wypłaty? Co nie było tak??? Przypomnieć kilka sytuacji? Tatusiowie nie wprowadzili co poniektórych do pracy na budowie??? Iwan? Gdie Ty? Świr...a Ty taki stary i wszystkie rozumy zjadłeś? Zanim zaczniesz komentować kto kogo szanuje to weź się lepiej do roboty....zrób tak żeby siebie polecić, że dobrze wykonujesz swoją pracę. kolo- z obecną sytuacją ocieplenia klimatu też się zgadzasz??? Śmieszni jesteście- brak Wam Panowie przede wszystkim chęci i zapału do pracy. Każdy na tym śmiesznym portalu może napisać komentarz....ale jak widać piszą sami zdesperowani pseudo fachowcy (o lepkich rękach), dla których brak szacunku do pracy to STANDARD. Ja ujawniam swoją tożsamość i chętnie wejdę z Wami w dyskusję.....ale sensowną, popartą argumentami- pisanie pierdół i o swoich kompleksach- nie interesuje mnie. Zaczynamy? Pozdrawiam, byłych, obecnych i przyszłych pracowników firmy Mateusz (tel. 728 446 814)

kolo

zgadzam się z wypowiedziami na forum ludzie z daleka od tej śmiesznej firmy

Świr

Wypłaty nigdy nie terminowo Praca nawet w weekendy od 7 do 24 nie Polecam gościa młody kompletnie nie znający się na niczym cwaniak z firmą Po tatusiu Niech zacznie Szanowac Ludzi!!!!!!!!! Unikac tej Firmy i Firmy Jego Brata Dynamic !!

iwan

Ludzie przestrzegam przed tą firmą i pseudo majstrami w niej pracującymi. Opóźnienia w wypłatach to standard. Nie można doprosić się o własne pieniądze. Firma i kadra bez honoru. Przestrzegam obcokrajowców głównie Ukraińców przed zatrudnianiem się tam. Będziecie traktowani jak ludzie 2 kategorii bez względu na to jak staralibyście się pracować.

Zostaw opinię o "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn - Rzuchowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PASADYN" Zakład Usługowo-Handlowy Marcin Pasadyn