Jaxon

Poznań

Opinie o Jaxon

Tomek

Strata czasu, Szkolenia ..podstawowe z bhp i nic więcej - tu sie nie inwestuje w pracownika , Kadra zarządzająca nie mająca pojecia o zarządzaniu zasobami ludzkimi.. system motywacyjny zerowy. Brak jakichkolwiek dodatków ( funduszu socjalnego, benefit) Podwyżka - a co to takiego?mniejsza niż inflacja Pracownik - potencjalny (usunięte przez administratora) i ściemniacz

jordan
@Tomek 09.01.2018 21:19

Jakie zarobki na starcie i po czasie?

Słowa kojarzące się z Jaxon (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Jaxon: Najbardziej nie podobało mi się w Jaxon:

Art
@joint25 13.12.2017 16:18

W tej chwili najniższa krajowa, zero świadczeń socjalnych, mobbing na porządku Dziennym. Nie polecam.

joint25
@Art 14.12.2017 14:30

W Skórzewie? Myślałem, że dobrze płaca w hurtowni sprzętu wędkarskiego. Mają ogłoszenie na stanowisko magazynier.

Zostaw opinię o Jaxon - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaxon