Jaxon

Poznań

Jaxon

Opinie o Jaxon

Gruszek

Moje sugestie dla Jaxon: Niech stworza, nawet jesli to ma być drogie, kij castingowy lub spinningowy z najwyzszej polki, z dobrych materialow. Juz mnie mowie jak wspaniala rzecza byla by produkcja w Polsce

dragon
@Gruszek 11.10.2018 19:16

Moja sugestia dla Gruszek: Jaxon nic nie tworzy tylko ściąga gotowizne z chin... jak chcesz dobry drogi kij castingowy z najwyższej półki z dobrych materiałów wyprodukowany w Polsce to zgłoś się do ArtRod. Poza tym to temat o pracy w firmie Jaxon a nie jakieś forum wędkarskie....

Nie czas na biegacza

@Biegacz na czas , Pan chyba jest z tych Polaków którzy nic tylko narzekają, mówi Pan że wszyscy są do zwolnienia, ale Pan tam naście lat pracuje, niezadowolony. Smutne życie, jakież... masochistyczne.

minuta na pozycje
@Nie czas na biegacza 10.10.2018 13:30

Tak to niestety prawda co pisze biegacz, z resztą tak jak i reszta opinii na temat pracy w Jaxonie. Ja sie również pod tym podpisuje. Czy wszyscy do zwolnienia?? Może lekka przesada. Natomiast prawdą jest, że atmosfera pracy i relacje panujące miedzy pracownikami, przypominają relacje kibiców Lecha i Legii. Z resztą nie chodzi tutaj już tylko o szeregowych pracowników, ale i o samych kierowników, jak wiadomo przykład idzie z góry. Nie jest tajemnica że kierownik T i kierownik R są od lat w konflikcie, ich relacje przypominają wojne, w której liczy sie kto komu podłoży świnie. Taka cicha bitwa biuro magazyn. Nie ma sie co potem dziwić że i podwładni również sie traktują podobnie. Tak jak ktoś niżej napisał, tutaj człowiek człowiekowi wilkiem, nienawiść , donosicielstwo, knucie, intrygi itp. Oczywiście nie pisze tutaj o wszystkich , natomiast jest grupa 3-4 "dupowłazów" którzy tak jak napisał biegacz "zjedzą g... s pod siebie " i to oni psuja całą atmosferę. I to oni powinni zostać usunięci. Zawsze blisko kierownictwa, na bieżąco informują co sie dzieje, co kto powiedział, co kto zrobił, lub nie zrobił. To oni donoszą na kolegów, nie rzadko zmyślone historyjki, którą potem rzutują na resztę załogi. Umawiają sie z kierownictwem na prywatne spotkania, obiadki, piwka... spowiedzi... Oczywiście dzięki takiemu spouchwalaniu zyskują dodatkowe punkty u przełożonych, wyższe oceny i po prostu lepsze traktowanie względem "tych gorszych" Na domiar złego są na tyle fałszywi że udają kolegów, i sa zdziwieni że reszta nie chce mieć z nimi nic do czynienia... Szczyt hipokryzji i frajerstwa... Na to dochodzi ciężka praca fizyczna, dodatkowo wykonywana na czas, pojawia sie stres... na hali w lecie jest jak piekarniku, nie ma czym oddychać, do tego rygor jak w wojsku, poza wyznaczoną przerwą nie można "legalnie" czegoś zjeść czy napić sie kawy. Dochodzi do tego że pracownicy ukradkiem jedzą drożdżówkę w szatni wręcz schowani w szafkę... Złapanie na "gorącym uczynku" grozi wpisaniem do czarnej księgi.... Setki zakazów i nakazów. Na to wszytko zmuszanie do robienia nadgodzin, pod groźbą zwolnienia, bo firma jest w potrzebie... W wakacje wszystkie soboty pracujące.... System motywacyjny to " ciesz sie że masz robote" ... Tak to po mniej więcej tutaj wygląda, nie chce mi sie już nawet pisac o tym wszystkim. Na prawdę gdyby nie to że mam kredyt i zobowiązania to by mnie tutaj juz dawno nie było... I moje odczucia w tej kwestii nie są wyjątkiem... I możesz mówić że należymy do tych Polaków co tylko narzekamy, że jesteśmy niezadowoleni i smutni... i masz racje bo to prawda ... ale nie bez powodu... Wielu starych pracowników już odeszło, tez to o czymś świadczy..... Ale nie każdy ma możliwość zmiany pracy z dnia na dzień, wiec tkwi w tym w czym jest... choć jak dobrze pójdzie to po nowym roku pojawi sie światełko w tunelu ;)

On
@minuta na pozycje 10.10.2018 19:54

Światełkiem nazywasz „podwyżkę „ na poziomie 0,30-0,50gr/h ? Pewnie dla wielu znowu będzie na tyle ok żeby przeharowac kolejny rok z myślą przecież za rok znowu coś rzuci Czyżby @Monika to czarna owieczka z biura ?

Monika

@Biegacz na czas Staram się zrozumieć Twoje położenie, jednak mimo wszystko nie wolno Ci tu pisać, posługując się wulgarnym słownictwem - pamiętaj o tym. Jesteś pewien, że tylko takie kroki mogłyby pomóc firmie Jaxon w wyjściu na prostą? Można wspólne rozmowy z jej zarządem przyniosłyby już jakieś, chociaż minimalne, efekty?

Monika

@Biegacz na czas Dziękuję Ci za odpowiedź. Piszesz, że jeszcze jakiś czas temu sytuacja w firmie Jaxon wyglądała lepiej. Jak zatem myślisz - co mogło wpłynąć na jej pogorszenie, i co można zrobić, żeby znów wyglądała jak dawniej? Z uwagi na małą aktywność na tym wątku, bardzo Cię proszę o Twoje kolejne posty.

@Monika 15.09.2018 14:02

Zwolnić wszystkich bez wyjątków i zatrudnić nowa ekipę. Ludzie wprowadzają tam taka atmosferę ...zjedli by g*** z pod siebie począwszy od górnych stołków na każdym z działów

Monika

@Biegacz na czas czy jeszcze pracujesz w Jaxon? Może od ostatniej wypowiedzi zmieniło się coś, o czym warto wspomnieć? Firma obecnie prowadzi rekrutację na http://www.jaxon.pl/About/3193_2958_praca.aspx Czy ktoś z przeglądających wątek jest zainteresowany pracą, jako Pracownik Kreatywny reklamy i PR?

@Monika 02.06.2018 12:28

Tak pracuje w Jaxonie, jeszcze... Obecnie jestem na etapie szukania nowej pracy , z resztą nie tylko ja... Pracuje tutaj naście lat, i niestety z każdym rokiem jest gorzej :/ A szkoda bo jeszcze kilka lat temu było ok. Co do ogłoszenia na stanowisko pracownika reklamy i PR to ono już „ wisi” ponad dwa lata... i dalej nikogo nie zatrudnili.... Ciekawe dlaczego nie ma chętnych??? No właśnie.... do wymagań brakuje jeszcze licencji pilota ;) a w zamian „ dwa i pół na łape” Z reszta umów się na rozmowę to sama zobaczysz.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Jaxon? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

@Administrator 23.02.2018 13:32

Zastanów się dobrze kolego czy chcesz tutaj pracować .... Jeśli lubisz ciężką prace fizyczną wykonywaną na czas, poniżanie przez kierownika, czy zmuszanie do robienia nadgodzin pod groźbami zwolnienia, i lubisz więzienną atmosferę gdzie nawet nie możesz skorzystać ze swojego telefonu to śmiało aplikuj.... będzie to dla ciebie wymarzone miejsce do pracy. Do tego przygotuj się na donosicielstwo i ciagłe snucie intryg.... połowa pracowników jest ze sobą skłócona i się nienawidzi wzajemnie. Ostatnio duża rotacja pracowników, starzy odchodzą, zatrudniani są nowi. Kasa to obecnie średnia magazynowa, gdzie nie pójdziesz masz tyle samo. Także zapraszamy do naszego zaspołu :)

Tomek

Strata czasu, Szkolenia ..podstawowe z bhp i nic więcej - tu sie nie inwestuje w pracownika , Kadra zarządzająca nie mająca pojecia o zarządzaniu zasobami ludzkimi.. system motywacyjny zerowy. Brak jakichkolwiek dodatków ( funduszu socjalnego, benefit) Podwyżka - a co to takiego?mniejsza niż inflacja Pracownik - potencjalny (usunięte przez administratora) i ściemniacz

jordan
@Tomek 09.01.2018 21:19

Jakie zarobki na starcie i po czasie?

Słowa kojarzące się z Jaxon (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Jaxon: Najbardziej nie podobało mi się w Jaxon:

Art
@anonim 24.06.2009 21:05

Nie polecam tej firmy. Bardzo ciężka fizycznia praca. Przesyłki robione na czas . Mobbing to chleb powszedni. Odradzam tą firmę.

joint25
@Art 11.12.2017 21:50

jakie zarobki?

Art
@joint25 13.12.2017 16:18

W tej chwili najniższa krajowa, zero świadczeń socjalnych, mobbing na porządku Dziennym. Nie polecam.

joint25
@Art 14.12.2017 14:30

W Skórzewie? Myślałem, że dobrze płaca w hurtowni sprzętu wędkarskiego. Mają ogłoszenie na stanowisko magazynier.

Zostaw opinię o Jaxon - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaxon