Jaxon

Jaxon
3 26

Opinie o Jaxon

Monika

@Biegacz na czas czy jeszcze pracujesz w Jaxon? Może od ostatniej wypowiedzi zmieniło się coś, o czym warto wspomnieć? Firma obecnie prowadzi rekrutację na http://www.jaxon.pl/About/3193_2958_praca.aspx Czy ktoś z przeglądających wątek jest zainteresowany pracą, jako Pracownik Kreatywny reklamy i PR?

Biegacz na czas
@Monika 02.06.2018 12:28

Tak pracuje w Jaxonie, jeszcze... Obecnie jestem na etapie szukania nowej pracy , z resztą nie tylko ja... Pracuje tutaj naście lat, i niestety z każdym rokiem jest gorzej :/ A szkoda bo jeszcze kilka lat temu było ok. Co do ogłoszenia na stanowisko pracownika reklamy i PR to ono już „ wisi” ponad dwa lata... i dalej nikogo nie zatrudnili.... Ciekawe dlaczego nie ma chętnych??? No właśnie.... do wymagań brakuje jeszcze licencji pilota ;) a w zamian „ dwa i pół na łape” Z reszta umów się na rozmowę to sama zobaczysz.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Jaxon? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Biegacz na czas
@Administrator 23.02.2018 13:32

Zastanów się dobrze kolego czy chcesz tutaj pracować .... Jeśli lubisz ciężką prace fizyczną wykonywaną na czas, poniżanie przez kierownika, czy zmuszanie do robienia nadgodzin pod groźbami zwolnienia, i lubisz więzienną atmosferę gdzie nawet nie możesz skorzystać ze swojego telefonu to śmiało aplikuj.... będzie to dla ciebie wymarzone miejsce do pracy. Do tego przygotuj się na donosicielstwo i ciagłe snucie intryg.... połowa pracowników jest ze sobą skłócona i się nienawidzi wzajemnie. Ostatnio duża rotacja pracowników, starzy odchodzą, zatrudniani są nowi. Kasa to obecnie średnia magazynowa, gdzie nie pójdziesz masz tyle samo. Także zapraszamy do naszego zaspołu :)

Tomek

Strata czasu, Szkolenia ..podstawowe z bhp i nic więcej - tu sie nie inwestuje w pracownika , Kadra zarządzająca nie mająca pojecia o zarządzaniu zasobami ludzkimi.. system motywacyjny zerowy. Brak jakichkolwiek dodatków ( funduszu socjalnego, benefit) Podwyżka - a co to takiego?mniejsza niż inflacja Pracownik - potencjalny (usunięte przez administratora) i ściemniacz

jordan
@Tomek 09.01.2018 21:19

Jakie zarobki na starcie i po czasie?

Słowa kojarzące się z Jaxon (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Jaxon: Najbardziej nie podobało mi się w Jaxon:

joint25
@Art 14.12.2017 14:30

W Skórzewie? Myślałem, że dobrze płaca w hurtowni sprzętu wędkarskiego. Mają ogłoszenie na stanowisko magazynier.

Zostaw opinię o Jaxon - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaxon