Restauracja Marie

Łódź

Opinie o Restauracja Marie

biały murzyn

nie polecam , Pani wielka właścicielka Maria to powinna odejść na emeryturę ze swoimi PRL owskimi poglądami , wielka sknera ,premii tam nie uświadczysz choćbyś pracował 24 godz na dobę ,Pani Maria ma własne potrzeby i ogólnie wprowadza mobing w firmie ,ale może ktoś w końcu utrze jej ten stary nos. Współwłaściciel Franciszek niestety mało ma do powiedzenia więc jak szefowa powie tak musi być, współwłaściciel Jakub póki urzędował w tej restauracji było ok ale jego matka wielka szefowa Maria nie mogła znieść tego że jest zbyt lubiany i postanowiła go wyp******ić . Dopóki tą restauracją nie zacznie zarządzać młode pokolenie będzie tam raczej kiepsko zarówno finansowo jak i personalnie . Jakub wracaj żoną i bierzcie byka za rogi !!!

Zostaw opinię o Restauracja Marie - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Marie