Natrans Piotr Rybczyński

Ciechanów

Opinie o Natrans Piotr Rybczyński

Wierzyciel

Wyłudza pieniądze od innych, zmienia szybko numer telefonu

vip

Przestrzegam przed tym człowiekiem wszystkich, którzy zlecają przewóz ładunków pełnokontenerowych. Nie płaci za faktury, jest bezczelny, chamski, arogancki nie ma szacunku do innych. Okrada niewinnych ludzi. Liczę, że pójdzie siedzieć

Ocena pracodawcy:niewypłacalny, klamczuch, zwleka z wypłata wynagrodzeń po kilka m-cy- trzeba dochodzić swoich praw przed sądem pracy. Odradzam jako pracodawcę

kontener

Witam, faktura 3 m-ce po terminie i udaje wariata. Złożyłam pozew do sądu. Omijać szerokim kołem.

Asia

Typowy burak wyslowic się nie potrafi a to że nie płaci to swoją drogą nie polecam. Przestrzegam uważajcie? ??,

Joanna

NIE PŁACI! NIE PŁACI! NIE PŁACI! ABSOLUTNIE ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ! NIE ODBIERA TELEFONÓW!

LG/smk

Uwaga nie placi ............................................!!!!!!1

Zostaw opinię o Natrans Piotr Rybczyński - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natrans Piotr Rybczyński