Borma

Radom

Opinie o Borma

edfrg

@Jarek sam sie zastaniwam czemu tutaj nikt sie nie wypowiada..firma w sumie znana jest wiec ktos powinien cos napisac na przyklad na temat atmosfery..

Witam opinie negatywne zawsze będą pisane tylko pytanie czy te osoby które wypisyją te opinie są w 100% uczciwe żetelne a obowiązki których się podjeli wykonują bo znam takich co ( gdzie nie był czego nie robił i jaka to zniego złota rączka a bez dwóch piwek z rana nieda rady ) więc oczym ludzie wy piszecie jak kabel elektryczny rozkłada 8-godzin łapy mu się trzęsą wiertarki nie utrzymuje i patrzy tylko jak by tu drugie dwa piwka wypić ale co kasa ma być bo mu się należy on 8 godzin był był to że nic nie zrobił ale był i mu się należy .... banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] normalnie

hrabia

Nic się nie zmieniło jak kręcili tak kręcą. Od 3 miesięcy czekam na kasę.

bolek

to banda oszustów nie polecam oszukują na kasę firma krzak przelewy im nie dochodzą kasy nie ma nie polecam

wlamar

czy ktoś może wie jak skontaktować się z właścicielem? co teraz robi? wladmir@wp.pl

bolec

pracowalem tam bida jakich malo, oszukuja wszystkich nie wyplacili mi pieniedzy . pan (usunięte przez administratora)ciagle gadal o zalegajacych przelewach .Banda oszustow

ludzie lepiej siedziec w domu niż tam pracowac. [usunięte przez moderatora] nie płacą zero organizacji

ja

Płacą tak często , że nie pamietam kiedy ostatnio miłało to miejsce. Mało tego kłamią, ze puszczone przelwy a sie okazuje , że konto puste. Dziady jak cholera

Zostaw opinię o Borma - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borma