Burda Studio Grazyna Burda

Katowice

Opinie o Burda Studio Grazyna Burda

Gosia

Nie znam lepszego salonu fryzjerskiego, niż Studio Burda. Tutaj jest doświadczenie, precyzja, umiejętności, wysoka jakość, ciepła atmosfera i ludzie, którzy znają sie na fryzjerstwie i nie przechodzą obojętnie wobec włosów klienta. Talent, pomysł i indywidualne podejście do klienta ma tu spore znaczenie.

Pracowałam w tej firmie kilka lat.Tu zdobyłam doświadczenie i poznałam nowe technologie. To jest firma, która pierwsza wprowadziła usługę przedłużania włosów. Właścicielka ciągle dopingowała mnie do udziału w szkoleniach. Teraz prowadzę własny salon w Anglii i myślę, że udaje mi się odnieść sukces dzięki wzorom z Burda Studio. To było dobre doświadczenie.

Zostaw opinię o Burda Studio Grazyna Burda - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Burda Studio Grazyna Burda