cukiernia Gruszecki

Poznań

Opinie o cukiernia Gruszecki

ja:)

Ostatnio odwiedziłam cukiernię Gruszecki na Ogrodach. Takiego bałaganiarstwa i niechlujstwa,już dawno nie widziałam.Niedobrze się robi na samo wspomnienie...Dziwię się ,że Sanepid nie wkracza tam do akcji.

Debt Collector

Proszę o kontakt wszystkie firmy i osoby fizyczne poszkodowane finansowo przez firmę Gruszecki z Poznania ew. firma Marona z Kołobrzegu - właściciele ci sami. tel: ( usunięte przez administratora ) mail: debt.collector.pm@gmail.com

cvb

firma sie skonczyla

kj

Porazka! Firma zadluzona na kilka mln zl.darmozjady lekka reka wydaja kase na nowe porshe za 450tys zamiast zaplacic dostawca za surowiec,komornik zajal juz prawie wszystko.pracownicy zlodzieje i alkoholicy, [usunięte przez moderatora] rzuca tortami jak mu cos nie pasuje,krzyczy,wyzywa pracownikow,Pensje nie wyplacane na czas,nie przestrzegane prawo pracy,pracownicy pala papierosy przy produkcji,karaluchy,syf,brak badan lekarskich! chorzy na luszczyce wkladaja swoje lapy do kremow i smietan,gruzlik kaszle i pluje krwia, lekarz tylko podbija ksiazeczki zdrowia.Przekrety w ksiegowosci.Nie oplacane skladki zus,

?

A ja kupuje od wielu lat u Pana Gruszeckiego i jestem bardzo zadowolona ze swiezego ciasta i z przemilej obslugi.

Zostaw opinię o cukiernia Gruszecki - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cukiernia Gruszecki