Villa EWA

Gdańsk

Opinie o Villa EWA

Zgadza się udaje możnego w swoich kręgach a zwykłych ludzi dzięki którym zarabia traktuje jak zero kiedyś komuś powiedział że człowiek jest jak maszyna jak się zużyje to się go wymienia zatrudnia na pól etatu a pracuje się po 220 -40 godz. w miesiącu urlopu trzeba odpracowywać, nie raz pod wpływem alk. robił afery z niczego wyzywał ludzi i oczywiście najważniejsze było koryto dla niego i jego znajomych rodzinki a i święta trzeba było mu robić jednym słowem książkę można napisać.

Zostaw opinię o Villa EWA - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Villa EWA