Instytut Naukowo - Badawczy Lingwistyki Stosowanej

Poznań

Opinie o Instytut Naukowo - Badawczy Lingwistyki Stosowanej

ewi

masz rację, tutaj jednak jest praca dla fachowców od lingiwistyki, a nie dla amatorów, jeśli chodzi o kadrę trzymają niezwykle wysoki poziom moim zdaniem naukowo

adam

Jesteś pod deszczem wpadniesz pod rynnę!!!!!!!!!

koliber

Polecam reportaż na temat firmy, a właściwie jej właścicielki : "lingwistki stosowanej". Ręce opadają. [usunięte przez moderatora]

trzymać się z daleka- nie płacą, nie respektują umów, kłamią i zwodzą.Właścicielka działa nadal mimo wielu spraw na wokandzie i ma się dobrze, niestety. nie można powiedzieć tego o pracownikach, którzy od miesięcy czekają na wypłaty.Wszyscy są bezsilni, co za kraj...

"Instytut??????????" HA HA HA HA

takijeden

"Instytut" tak, ale bynajmniej nie "lingwistyki". Ciekawe, ile mieli już spraw w PIP-ie. Ciekawe ile jest już w sądzie... Ciekawe ile jest niezapłaconych faktur...

Zostaw opinię o Instytut Naukowo - Badawczy Lingwistyki Stosowanej - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Naukowo - Badawczy Lingwistyki Stosowanej